אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
החתונות יתקיימו כמתוכנן? מספר קבוצות מתעניינות ברכישת איזי טו ווד צילום: Pexels

פרסום ראשון

החתונות יתקיימו כמתוכנן? מספר קבוצות מתעניינות ברכישת איזי טו ווד

המפרק הזמני של חברת ארגון החתונות ביקש לאשר לו לפרסם הזמנה להציע הצעות לרכישת נכסיה ופעילותה. המטרה הראשונית: קיומן של 187 חתונות של זוגות ששילמו מקדמות, ומועד חתונתם טרם הגיע

12.12.2018, 19:44 | ליטל דוברוביצקי

מספר קבוצות מתעניינות ברכישת חברת ארגון החתונות איזי טו ווד (איזי ווד). בשלב זה מדובר על רכישת הפעילות, במטרה לקיים את החתונות של זוגות ששילמו מקדמות ומועד חתונתם טרם הגיע.

קבוצה ראשונה היא זו של מאיר נחמני, מנחמני הפקות, המנהל בין היתר את הזמר קובי פרץ, אשר הביע עניין ברכישת פעילות ומוניטין איזי ווד. הקבוצה השנייה כוללת כ-20 בעלי אולמות. בנוסף, בדו"ח ראשוני שהגיש המפרק הזמני של איזי ווד מצויין כי המפרק ערך פגישה עם קבוצת רכישה הכוללת את איתן צמח ואנשים נוספים הפועלים בתחום האירועים, ובבעלותם גן אירועים גדול במרכז (ג'ויה מיה).

קראו עוד בכלכליסט

 , צילום: shutterstock צילום: shutterstock  , צילום: shutterstock

מאיר נחמני מסר בתגובה: "לטובת זוגות שאמורים להתחתן הבעתי עניין ראשוני, במטרה להבין את הפרטים ולבדוק האם אני יכול לסייע. מדובר עדיין בשלבי בדיקה".

עוד נודע, כי חובות החברה, כולל החברה הבת, עומדים על 8.5 מיליון שקל. עו"ד גונן קסטנבאום, המפרק הזמני של חברת ארגון החתונות, הגיש היום (ד') דו"ח ראשוני במסגרתו ביקש לאשר לו לפרסם הזמנה להציע הצעות לרכישת נכסי ופעילות החברות. עוד ביקש, כי יאושר לו להגיש בהסכמת בעלי החברה, עמית בר ציון, בקשה לצו כינוס נכסיו האישיים של בר ציון ולמינוי מנהל מיוחד לנכסיו. בדו"ח צויין כי מטרת ההתקשרות עם רוכשים תהיה להוציא אל הפועל את כלל האירועים העתידיים אשר טרם התקיימו (187 אירועים).

איזי ווד הוקמה בשנת 2005 על ידי מנהלה, עמית בר ציון. מאז הקמתה עסקת איזי ווד בתחום ניהול וארגון חתונות. המודל העסקי של איזי ווד היה למשוך בני זוג אשר אינם מעוניינים או שאין ביכולתם לארגן חתונה, על שלל הסידורים והארגונים הכרוכים בזה, לבצע עבורם את כל הסידורים והארגונים הנדרשים ולגבש הצעת מחיר סופית עבור חבילת חתונה.

המפרק הזמני מציין בדו"ח כי בבוקר למחרת צו המינוי, צוות המפרק הזמני נפגש עם הבעלים על מנת לחקור ולבדוק אודות מצב החברות. במקביל, המפרק הזמני וצוותו קיימו פגישות עם מספר מתעניינים אשר הביעו עניין לרכוש את פעילות החברה. המפרק ציין עוד בדו"ח כי באפריל 2018 איזי ווד נקשרה עם חברת הטלוויזיה "קשת" בהסכם חליפי (ברטר), במסגרתו נטלה איזי ווד על עצמה הפקה מלאה של שש חתונות שנערכו בעונה השנייה בתוכנית הריאלטי בערוץ קשת "חתונה ממבט ראשון". המשך ביקשה קשת להוסיף חתונה אחת נוספת. עוד נטען, כי על פי ההסכם של איזי ווד עם קשת, תמורת ארגון שש חתונות תקבל איזי ווד חשיפה פרסומית במסגרת התוכנית על ידי רצועות פרסום של 10 שניות כל אחת ועל ידי פרסום באתר מאקו, באינטרנט, במובייל ובפייסבוק, כאשר שווי התמורה על פי ההסכם עומד על כ-400 אלף שקל.

על פי הנטען בדו"ח, נכון להיום, " איזי ווד השלימה את הפקת כל 7 החתונות אך לא קיבלה כלל את תמורתה. המפרק הזמני מנהל בימים אלו מגעים עם נציגת קשת על מנת לנסות ולהמיר את תמורת ההסכם בשווי כסף ולהזרימה לקופת הפירוק". עוד עולה מהדו"ח כי הלקוחות שהתקשרו עם איזי ווד בהסכמים לארגון חתונות שטרם קוימו וצפויים להתקיים החל מיום 18.12.18 (החתונה הקרובה ביותר נכון למועד הדו"ח) ועד ליום 1.1.20 (החתונה המאוחרת ביותר) כוללים 187 זוגות ששילמו מקדמות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות