אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מרכז הסייבר של SOSA בניו יורק ממריא; 100 קרנות ומשקיעים הצטרפו הדמיה: SOSA

מרכז הסייבר של SOSA בניו יורק ממריא; 100 קרנות ומשקיעים הצטרפו

החברה, שנבחרה להקים נקסוס אבטחת מידע גלובלי בעיר, תשתף פעולה עם 100 שחקני הון סיכון בולטים, ביניהם קרן אינוביישן אנדוורס של אריק שמידט, בלאמברג קפיטל, WorldQuant ונצ'רס ו-Team8, קבוצת הסייבר של נדב צפריר

13.12.2018, 09:51 | שירות כלכליסט
מרכז הסייבר של SOSA בניו יורק צובר תאוצה: 100 קרנות ומשקיעים בינלאומיים בולטים הצטרפו למרכז, ביניהם אינוביישן אנדוורס של אריק שמידט, Lytical ונצ'רס, WorldQuant ונצ'רס, FFVC, בלאמברג קפיטל ו-Team8, קבוצת הסייבר של נדב צפריר.

קראו עוד בכלכליסט

המרכז מוקם כנקסוס גלובלי לתעשיית האבטחה המקומית, ובסיס לשיתופי פעולה בינלאומיים בהם יתחברו תאגידים וסטארט-אפים מארה"ב, ישראל ומדינות רבות נוספות. פעילותו תוכל למשוך חברות רבות, שעד כה התמקדו בחוף המערבי - סן פרנסיסקו וסביבותיה - לבניית פעילות בתחום אבטחת המידע.   

עזי שפר, מנכ"ל SOSA, צילום: אלה סברדלוב-קרן עזי שפר, מנכ"ל SOSA | צילום: אלה סברדלוב-קרן עזי שפר, מנכ"ל SOSA, צילום: אלה סברדלוב-קרן

המרכז נשען על הרשת הגלובלית של SOSA, שמונה כ-8,500 סטארט-אפים ויותר מ-150 ארגונים ומשקיעים מסוגים שונים. המרכז ייפתח בשנה הבאה בצ'לסי שבמנהטן. הוא יכלול תוכניות חדשנות ייעודיות, חללי עבודה, ושירותים נוספים.  

הדמיית מרכז הסייבר של SOSA בעיר, הדמיה: SOSA הדמיית מרכז הסייבר של SOSA בעיר | הדמיה: SOSA הדמיית מרכז הסייבר של SOSA בעיר, הדמיה: SOSA

"בימים אלו אנו משלימים צירופם של 100 הקרנות והמשקיעים הראשונים שיחברו למרכז הסייבר הגלובלי. אליהם יצטרפו עוד כמה מאות גופים במהלך השנה הקרובה, במטרה לבנות את קהילת אבטחת המידע", אמר מנכ"ל SOSA, עזי שפר. "בניית רשת גלובלית בה חברים מאות קרנות הון סיכון ומשקיעים מכל העולם מהווה את התשתית לפעילות מרכז הסייבר, אשר יחבר ישירות בין גופי התעשיה המובילים בניו יורק - בנקים, חברות ביטוח, חברות מדיה ועוד, לבין חברות המציעות פתרונות סייבר".

גיא פרנקלין, מנהל SOSA ניו יורק, צילום: נועם עטיה גיא פרנקלין, מנהל SOSA ניו יורק | צילום: נועם עטיה גיא פרנקלין, מנהל SOSA ניו יורק, צילום: נועם עטיה

במסגרת מרכז הסייבר הגלובלי, SOSA תקדם את קהילת הסייבר המקומית, ותקיים שורת ארועי תוכן שמטרתם לחבר באופן אפקטיבי את השחקנים המובילים בתחום - סטארט-אפים, משקיעים, והחברות הגדולות שבעיר. לדברי שפר, "חיבור המשקיעים וקרנות ההון סיכון יסייע להניע את התעשייה הזו בהיבט הפיננסי, כמו גם בתמיכה בחברות צעירות בצעדיהן הראשונים בתעשייה, וחשיפה שלהן בפני משקיעים מובילים בעולם. כמו כן, חברות הגנת סייבר מובילות מפורטפוליו השותפים ברשת של SOSA יחוברו לחברות פיננסיים ותאגידים מקומיים נוספים".

"ל- SOSA תפקיד חיוני בהרחבת האקוסיסטם של תעשיית הסייבר העולמית, באמצעות עבודתה עם תאגידים, משקיעים ויצרני חדשנות", מסר ג'ון פרנקל, שותף מנהל בקרן FFVC. "אנו מצפים לשותפות ביוזמה חשובה ומבורכת זו, שמתווספת למארג העסקי של ניו יורקי. אנו רואים את SOSA כמקור לחדשנות בתחום הסייבר, ושבעי רצון מתשומת הלב והמשאבים המקומיים המושקעים בנושא בתקופה בה איומי התקפות הסייבר הולכים וגדלים במספרם, תחכומם ועוצמתם".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות