אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת ניקיון לדירה חדשה לפני מעבר צילום: PIXABAY

חברת ניקיון לדירה חדשה לפני מעבר

רכשתם דירה מקבלן והחלטתם גם לערוך בה שינויים, מן הסתם התלכלכה הדירה וצריך חברת ניקיון לדירה חדשה לפני מעבר אליה.

13.12.2018, 11:11 | בשיתוף Cleaning Services

במאמר זה נשתדל לתת לכם הקוראים מעט טיפים חשובים, כיצד למצוא חברה שתבצע עבורכם שירות לשביעות רצונכם, ובמחיר זול.

ראשית נתחיל עם הלחץ האדיר בו אתם נמצאים לאחר קבלת המפתח, לרוב רבים מכם מעוניינים לשדרג את הדירה ולשנות מעט את הסטנדרט. אז קודם כל הורידו את הלחץ וזכרו, הדירה שנמסרה היא לאחר ניקיון ראשוני שביצע הקבלן והלחץ שלכם לכניסה מהירה, ישפיע על בעלי המקצוע שתזמינו. בעל המקצוע אם זה שיפוצניק חשמלאי או כל בעל מקצוע אחר שתמהרו אותו, ישאיר אחריו מקום מלוכלך, וזה ישפיע מאד על מחיר הניקיון שתשלמו. לכן קבעו לבעל המקצוע עובדה שמסרתם לו מקום עבודה יחסית נקי, וכך למעשה אתם מעוניינים לקבל אותו בסיום. לאחר שתסיימו את כל השינויים, תתפנו לחפש חברת ניקיון מקצועית ומומחית לניקיון דירות חדשות, אז כיצד מוצאים אחת כזאת.

 , צילום: PIXABAY צילום: PIXABAY  , צילום: PIXABAY

 

כיצד מוצאים חברת ניקיון מקצועית

נתחיל מזה שהדרך הטובה ביותר היא לקבל המלצה מחברים קרובים, או כאלה שרכשו דירה בבניין שלכם והזמינו חברת ניקיון מקצועית.

בהיעדר המלצות כאלו תאלצו למצוא חברת ניקיון בעצמכם, כיצד אם כן תמצאו חברה מומלצת שתנקה את דירתכם החדשה, ותשמור עליה.

תחילה נדגיש לעולם אל תבצעו הזמנה טלפונית ללא מפגש מקדים בדירה, התעקשו שבעל המקצוע יגיע לדירה יתאם ציפיות, ורק לאחר מכן יתמחר. חברות שרלטניות רבות קיימות בענף זה ומתעקשות לתת הצעות מחיר טלפוניות, כשמגיע בעל המקצוע ביום שנקבע מתחיל המשא ומתן שוב, והמחיר קופץ במאות אחוזים. כשנפלתם על חברה כזאת תתפללו שהבית או הדירה שאליה הוזמן השירות, עדיין תישאר לפחות שלמה ללא נזקים. כיצד אם כן תוכלו לדעת אם חברה היא אמינה, חברה מקצועית תמיד תקדים ותבקש לבוא לראות את הדירה לפני שתציע מחיר.

תמיד אבל תמיד תבקשו המלצות באזור שדירתכם נמצאת, ותוודאו שההמלצה אכן אותנטית והשירות התבצע בחודש האחרון. חברת ניקיון מומלצת תבצע שירותי ניקיון לדירות חדשות למכביר, כך תוכלו לבדוק אפילו יותר מהמלצה אחת בסביבתכם. לעולם אל תראו שאתם לחוצים לביצוע השירות בהקדם, כך הצעת המחיר תהיה זולה יותר.

אם נותן השירות ממליץ לכם על הברקה לרצפה, רוב הסיכויים שאינכם זקוקים לכך שכן רוב הדירות החדשות מרוצפות בגרניט פורצלן, ולכן אין צורך בהברקה. בקשו הסבר מדויק כיצד מתבצע השירות ומהם החומרים הנדרשים לכך, ובדקו זאת עם ספק המוצרים שממנו רכשתם. והחשוב מכל זה לבצע ניקיון דירה חדשה לפני המעבר אליה, המחיר יהיה זול בהרבה מאשר דירה שהוכנסו הרהיטים והשירות קשה הרבה יותר לביצוע.

 

 , צילום: PIXABAY צילום: PIXABAY  , צילום: PIXABAY

מה תנקה חברת ניקיון לדירה חדשה

רוב חברת הניקיון המבצעות שירות זה למעשה, מנקות ניקוי סטנדרטי, אז מה תנקה חברת ניקיון לדירה חדשה שזה עתה נמסרה.

חברות אלו מגיעות מצוידות בכלי עבודה המתאימים לשירות ובנוסף, כלים מכנים כמו שואבי אבק מקצועיים, ומכונת פוליש לקרצוף.

תחילה מנקים את התריסים והחלונות שאיבת המסילות וניקוי המסגרות, חברה מקצועית תפרק אותם ותנקה אותם כך שהקירות לא יורטבו. חברות המבצעות זאת אחרת יכולות לפגוע בצבע לגרום לקילופו, וגם אם זה לא יקרה מידית, הקיר ספג מים וזה יקרה מאוחר יותר. לאחר ניקוי התריסים והחלונות תעבור החברה לניקוי החדרים הרטובים, ניקוי זה מצריך מומחיות בשימוש חומרי הניקוי אתם נעזרים.

בדרך כלל קירות החיפוי עשויים מגרניט פורצלן המצריכים את מריחת חומר הניקוי, ולאחר מכן קרצוף עם ניירות מים וסקווטש ברייט. החומר אתו מנקים הוא חומר חריף מאד, ואם הוא נוזל על הכלים הסניטרים, עלול הוא לגרום לפגיעה בנירוסטה, וזה נזק בלתי הפיך. כמובן שמקלחונים והאמבטיות שעשויים מחומר אקרילי רגישים מאד, וקרצוף בעזרת פד או נייר מים יכול לגרום לשריטות.

ניקוי הארונות בכל הדירה צריך להתבצע אך ורק בעזרת ניגובים במטליות לחות, ויבוש בנייר סופג,חברות רבות מציפות אותם במים ולמעשה הורסות אותם. ניקוי הפנלים בעזרת סקריפרים (שפכטל עם סכין חדה) והרצפות עם מכונת פוליש לקרצוף, אך זכרו לא תמיד למרוח פוליש ווקס אם אין צורך בכך. גם ברצפות חשוב שהחברה חלילה לא תשתמש בחומצת מלח או חומר חריף אחר, על מנת לשמור על הטקסטורה והרובה שלא תפתח.

כמה עולה ניקיון לדירה חדשה

המחירים הם לפי מספר החדרים לדוגמה, ניקיון דירה חדשה בת 2 - 3 חדרים עד 70 מ"ר כ-1350- 1750 ש"ח.

ניקיון לדירה בת 4 - 5 חדרים בשטח של עד 120 מ"ר חברת ניקיון לדירה חדשה תגבה כ - 1400 - 2000 ש"ח

המחיר מתייחס לניקיון כללי וקרצוף רצפה עם מכונת פוליש, הברקת רצפות כלומר פוליש ווקס לרצפה תוספת של 5 ש"ח למ"ר.

"כותב המאמר הוא חיים כהן בעל "חברת ניקיון" cleaning- service, בעלת וותק של 32 שנה ומאות רבות של לקוחות המלווים אותה בנאמנות."

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

זהו ערוץ פרסומי והידיעות הינן באחריות המפרסמים בלבד. לכלכליסט אין אחריות על תוכן הידיעות המפורסמות