אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בקשה לצו כינוס נכסים לבעלי חברת החתונות איזיווד: "חובות בסך 5 מיליון שקל"

פרסום ראשון

בקשה לצו כינוס נכסים לבעלי חברת החתונות איזיווד: "חובות בסך 5 מיליון שקל"

הבקשה הוגשה על ידי המפרק הזמני של איזיווד בהסכמת בעלי החברה, עמית בר ציון

16.12.2018, 13:50 | ליטל דוברוביצקי

חובותיו של עמית בר ציון, בעל השליטה בחברת ארגון החתונות איזיווד, עומדים על לפחות 5 מיליון שקל - כך נודע ל"כלכליסט".

קראו עוד בכלכליסט

המפרק הזמני של חברת ארגון החתונות איזי טו ווד (הידועה בשמה איזיווד), עו"ד גונן קסטנבאום, הגיש היום לבית המשפט המחוזי בתל אביב בקשה למתן צו כינוס לנכסי עמית בר ציון שניהל את החברה. הבקשה הוגשה בהסכמת בר ציון ובהתאם להחלטת בית המשפט.

עמית בר ציון עמית בר ציון עמית בר ציון

מהבקשה עולה כי "מאחר שהחייב היה בעל השליטה באיזי טו ווד ושל החברה הבת חתם בר ציון על ערבויות אישיות להבטחת חובות החברות כלפי מספר בנקים ורשויות אשר חובות החברה כלפי גופים אלו מסתכמים בכ-2.3 מיליון שקל. בנוסף, מניתוח כרטסת הנהלת חשבונות וספרי חברה מצא המפרק הזמני כי חובותיו של החייב לחברות עומדים על סך של לפחות 2.6 מיליון שקל. קרי, כבר בשלב מקדמי זה של הליכי חדלות הפירעון של החברות ושל החייב נמצא כי חובותיו של החייב הם בסך של לפחות 5 מיליון שקל ובנסיבות אלו, יחד עם הסכמתו של החייב יש לתת צו לכינוס נכסיו".

בשבוע שעבר הגיש המפרק הזמני דוח ראשוני לנשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב, השופט איתן אורנשטיין ממנו עולה כי חובות החברות מוערכים בכ-8.5 מיליון שקל וכי הלקוחות שהתקשרו עם איזי ווד בהסכמים לארגון חתונות שטרם קוימו וצפויים להתקיים החל מיום 18.12.18 (החתונה הקרובה ביותר נכון למועד הדו"ח) ועד ליום 1.1.2020(החתונה המאוחרת ביותר) כוללים 187 זוגות ששילמו מקדמות. בית המשפט אישר למפרק הזמני לפני מספר ימים להוציא את החברות למכירה. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות