אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אותות מצוינות עסקית צילום: ארן דולב

אותות מצוינות עסקית

דן אנד ברדסטריט קיימו לראשונה את אירוע פרסי הנדל"ן לשנת 2018 במסגרת ועידת הנדל"ן באילת

17.12.2018, 12:50 | Dun's 100

מוגש מטעם DUN'S 100

ביום שני שעבר (11.12) נערך אירוע פרסי הנדל"ן של Dun's 100 לשנת 2018. ערב הגאלה האקסקלוסיבי התקיים כחלק מוועידת עיר הנדל"ן הגדולה הנערכת כל שנה ומביאה כ-3,000 בכירים מתחום הנדל"ן לעיר הדרומית אילת.

ירון ברובינסקי, הנחה את האירוע ופתח במשפט "מרגיש טוב להיות כאן הערב, כולנו אנשים מצליחנים פה..." ובכך התווה את נושא הערב "הענקת אותות מצוינות עסקית לחברות ומנהלים מובילים בענף הנדל"ן". את האירוע הוביל דורון כהן, יו"ר ומנכ"ל של דן אנד ברדסטריט ישראל.

מבין האורחים המכובדים שהגיעו לאירוע, חברי הנהלת דן אנד ברדסטריט ישראל, יהודה סבג משנה למנכ"ל, אריאל שרייבר סמנכ"ל שיווק ומכירות, צח ברקי סמנכ"ל בכיר מנהל אגף כלכלה מידע ומחקר ואפרת שגב סמנכ"ל פיתוח עסקי.

ועדת השיפוט הורכבה מבכירים בענף הנדל"ן בישראל, ונציגים מכובדים מחבר הנשיאות של ועידת עיר הנדל"ן, אשר בחנו את המועמדים והגיעו להחלטה. הזוכים באותות המצוינות של Dun's 100 בתחום הנדל"ן הם:

אות מצוינות עסקית בתחום יזום הנדל"ן הוענק לקבוצה שבבעלותה קרקעות בהיקפים נרחבים בארץ ובחו”ל (רוסיה, פולין, לונדון, ניו יורק) ונכסים מגוונים - פרויקטים יוקרתיים למגורים, נכסים מסחריים ועתודות קרקע במיקומים אסטרטגיים- ישראל-קנדה.

מימין: דורון כהן, אברהם קוזניצקי וערן רולס, צילום: ארן דולב מימין: דורון כהן, אברהם קוזניצקי וערן רולס | צילום: ארן דולב מימין: דורון כהן, אברהם קוזניצקי וערן רולס, צילום: ארן דולב

אות מצוינות עסקית בתחום הבנייה הוענק לקבוצת נדל"ן מובילה ודינאמית שיוזמת פרויקטים בארץ ובחו"ל גם בתחומים המגורים, המשרדים ובתי המלון אחת החברות המובילות בשוק, שחטיבת הביצוע שלה גם מבצעת פרויקטים עבור יזמים אחרים בשוק הנדל"ן - קבוצת תדהר אשר חוגגת 25 שנות פעילות.

אות מצוינות עסקית בתחום הנדל"ן המניב הוענק לקבוצת הנדל"ן העומדת בראש החנית של העשייה הנדל"ניתוגורם מוביל בבניה מודרנית וניהול מצוין של נכסי נדלן מניבים, מודרניים וחדשניים - קבוצת עזריאלי.

אות "אישה פורצת דרך" הוענק לאישה ששברה את תקרות הזכוכית, ואז בנתה אותן מחדש, שעשתה שורה של תפקידים בכירים בחברות המובילות בארץ, והשאירה את החותם הייחודי שלה, האות ניתן לסגי איתן, מנכ״ל נכסים ובניין. "אני נרגשת לקבל את הפרס, ואפילו נבוכה. אני מוצאת מקום להרבה יצירתיות ומחשבה בתחום הנדל"ן, סוד ההצלחה של עסקה טובה הוא מיקום, טיימינג, נחישות ועקביות, אבל בראש וראשונה הלקוח תמיד במרכז ויש צורך להבין את הצרכים שלו לשם הצלחה של העסקה לצד העשייה המרובה של החברה והפיתוח המואץ, יש לנו לאן לשאוף ולקדם את הענף עם הכנסת טכנולוגיה וחדשנות כפי שבענפים אחרים הצליחו לבסס"

מימין: דורון כהן, אברהם קוזניצקי, ברק רוזן, סגי איתן, גיל גבע, גדעון אברמי וערן רולס, צילום: ארן דולב מימין: דורון כהן, אברהם קוזניצקי, ברק רוזן, סגי איתן, גיל גבע, גדעון אברמי וערן רולס | צילום: ארן דולב מימין: דורון כהן, אברהם קוזניצקי, ברק רוזן, סגי איתן, גיל גבע, גדעון אברמי וערן רולס, צילום: ארן דולב

שיא הערב התנקז לפרס מפעל חיים אשר הוענק לאברהם קוניצקי, יו”ר קבוצת מנרב אחזקות, אשר ייסד בשנת 1969 את החברה שלו והנהיג אותה בפרויקטים ותשתיות במגזר הפרטי והציבורי, ביניהם כמה מהפרויקטים המאתגרים ביותר בישראל - טרמינל 3, משרדי ממשלה, עיר הבהדים בנגב וכו'. בזמן שמר קוזניצקי עלה לבמה לקבל את הפרס, הקהל עמד על רגליו בתשואות רבות, "אני נרגש מאוד לרגל קבלת הפרס המכובד, על ההכרה וההוקרה, במיוחד בימים אלו שמנרב מציינת 50 שנות פעילות של עשיה ובנייה ומעורבות במעלה מ-250 פרויקטים חשובים בישראל. אני מנצל את הבמה הזו, ופונה לממשלת ישראל להקים וועדה מייעצת, שתאפשר לקבלנים להשמיע את קולם על קשיי הענף המגלגל למעלה ממיליארד ₪ בשנה, על מנת להובילו למסלול של וודאות. אנו לא מבקשים שום סיוע, רק קרקע יציבה להמשך הפעילות". אמר בנאומו.

האירוע הנוצץ היה בחסות אלדר אדטו, משרד עורכי דין AE - בראשותו של עו"ד אלדר אדטו וברק פרידמן קפלנר שימקביץ ושות' , כלכלה ושמאות מקרקעין, בראשותו של מר משה פרידמן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות