אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ביג אין ג'פאן: לוח השנה המוקדש לפוטין - הנמכר ביותר במדינה צילום: Amazon.jp/loft.omni7.jp

ביג אין ג'פאן: לוח השנה המוקדש לפוטין - הנמכר ביותר במדינה

הלוח של 2019 כולל תמונות של נשיא רוסיה בן ה-66 בסיטואציות שונות. למשל, טובל בנונשלנטיות במים הקפואים של אגם סליגר, ומרים משקולות בחדר הכושר. הלוח מוצע למכירה גם באמזון, בעלות של 14.48 דולר

17.12.2018, 21:14 | שירות כלכליסט

לוח השנה הנמכר ביותר ביפן לא כולל תמונות של כוכבי נוער או שחקנים מבוקשים; מדובר דווקא בלוח השנה המוקדש לנשיא רוסיה, ולדימיר פוטין.

קראו עוד בכלכליסט

בלוח של שנת 2019 אפשר למצוא תמונות של פוטין בן ה-66 בסיטואציות שונות, ובהן: טובל בנונשלנטיות במים הקפואים של אגם סליגר, ומרים משקולות בחדר הכושר.

מתוך לוח השנה, צילום: amazone מתוך לוח השנה | צילום: amazone מתוך לוח השנה, צילום: amazone

לפי רשת החנויות לופט, שמחזיקה בזכויות הבלעדיות למכירת לוח השנה המעוטר בתמונותיו של נשיא רוסיה, הלוח שולט במכירות בכל החנויות ברחבי יפן, ומוכר יותר עותקים מהגרסאות בהן מופיעים סלבריטאים מקומיים, וביניהם השחקן, קיי טנקה, ואלוף העולם בהחלקה על הקרח, יוזורו האניו.

ההערכה היא כי בעוד שחלק מהאנשים קונים את לוח השנה כסוג של בדיחה, רבים אחרים מביעים עניין אמיתי ומעוניינים לגלות איך נראים חייו האישיים של פוטין הרחק מהקרמלין. בין הקונים יש גם כמות נכבדת של נשים.

 , צילום: Amazon.jp/loft.omni7.jp צילום: Amazon.jp/loft.omni7.jp  , צילום: Amazon.jp/loft.omni7.jp

זו אינה הפעם הראשונה שלוח השנה של פוטין זוכה לכזו הצלחה ביפן. כך, לוח השנה של 2017 כלל תמונה של נשיא רוסיה משחק בשלג עם הכלבים שלו, כולל גור מסוג אקיטה אינו שקיבל במתנה ממושל מחוז איקטה בצפון יפן, כהוקרה על העזרה שהעניקה רוסיה במרץ 2011 לאחר אסון רעידת האדמה והצונאמי.

לוחות השנה של פוטין החלו להימכר ביפן ב-2016. באותה שנה כלל הלוח השנה תמונות של נשיא רוסיה דג בלי חולצה ומתאמן בג'ודו.

אפשר לקנות את לוח השנה גם מחוץ ליפן או לרוסיה: הוא מוצע למכירה באמזון, בעלות של 14.48 דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות