אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עזרה משמיים: HTC תפתח מוצרי VR במיוחד למטיפים נוצרים צילום: 7 Miracles HTC

עזרה משמיים: HTC תפתח מוצרי VR במיוחד למטיפים נוצרים

כמרים ומטיפים בארה"ב החלו להשתמש בכלי מציאות מדומה בשנים האחרונות, כדי להתבלט על פני אחרים ולמשוך יותר מאמינים ותורמים; HTC, שעסקיה צריכים נס או שניים, תפנה לשוק הזה, ואף תפיק תוכן VR נוצרי ייעודי

17.12.2018, 15:37 | רפאל קאהאן

HTC הטייוואנית נמצאת במסלול התרסקות כבר רבעונים רבים: מכירות המובייל שלה צוללות בהתמדה, וגם תקוותה הגדולה - פעילות משקפי המציאות המדומה Vive - לא מניבה די רווחים. גיימרים אמנם התלהבו מ-Vive, אך עדיין מדובר בשוק נישה. לפי דיווח של The Verge, פונה HTC לקהל חדש ובלתי צפוי: מוסדות נוצריים.  

קראו עוד בכלכליסט

כמרים ומטיפים בארה"ב החלו להשתמש בכלי מציאות מדומה בשנים האחרונות, במטרה להתבלט על פני אחרים ולאפשר למאמינים להצטרף לאירועי דת וכנסים גם ללא נוכחות פיזית במקום. למשל, המטיף די ג'יי סוטו השתמש במשקפי אוקולוס ריפט ובפלטפורמת הגיימינג AltspaceVR כדי להעביר דרשות ברשת.

החזון של HTC: סיפורי התנ"ך במציאות מדומה, צילום: 7 Miracles HTC החזון של HTC: סיפורי התנ"ך במציאות מדומה | צילום: 7 Miracles HTC החזון של HTC: סיפורי התנ"ך במציאות מדומה, צילום: 7 Miracles HTC

HTC החלה לפעול לכניסה לשוק הזה, שיש לו פוטנציאל גדול מאוד: קהל מאמינים אדוק אינו מדקדק בעלויות כשמדובר בכלים למימוש האמונה שלו. לא מן הנמנע שציבור שמוכן לקנות במחירים מופקעים בקבוקי מים מהירדן יסכים לשלם גם על מחשב חזק ומשקפי Vive. החברה הפיקה לאחרונה דרך זרוע התוכן שלה סרט VRבשם "7 הנסים" וצפויה לייצר סרטי VR תנ"כיים נוספים.

הנצרות תמיד זריזה יחסית באימוץ פתרונות טכנולוגיים שיסייעו להפצת מסריה - מהדפוס של גוטנברג שתוצריו הראשונים היו ספרי תנ''ך וכלה באינטרנט והמדיה החברתית. ההימור של HTC עשוי להראות אולי יוצא דופן, אך הוא עוד עשוי להתברר כמה שיחזיק אותה עם הראש מעל המים.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות