אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טרנד חדש ולוהט: מחנות אימונים למבוגרים צילום: שאטרסטוק

טרנד חדש ולוהט: מחנות אימונים למבוגרים

מחנות אימונים לא מתאימים רק למקצוענים. החובבים שבינינו יכולים ליהנות בהם משגרת ספורטאים ולעשות קפיצת מדרגה

18.12.2018, 08:05 | ארי תדהר

מחנות אימונים לספורטאים מצטיירים כחוויה מאתגרת ואף מאיימת, שלרוב מותאמת למקצוענים. אבל תשמחו לדעת שהם מוצעים בשלל רמות ועל כן מתאימים גם לספורטאי החובב.

כמו כל מחנה, החוויה הזאת קודם כל מחזירה אותנו לילדות, לטיולים השנתיים, לצופים. היא מאפשרת לנו להתנתק משגרת היומיום ולהקדיש זמן איכות לעצמנו. מובן שגם ההיבט החברתי ניכר פה משום שאנו מעבירים את ימי המחנה לצד מתאמנים אחרים וצוברים חוויות מושתפות.

מחנה אימונים, צילום: שאטרסטוק מחנה אימונים | צילום: שאטרסטוק מחנה אימונים, צילום: שאטרסטוק

אם נדבר רגע על היתרון הייעודי של העניין, המחנה מקנה לנו שגרת יום של ספורטאי מקצועי. לו"ז נכון ובריא של מחנה אימונים יכלול זמן מנוחה והתאוששות מספק לצד אימונים רבים — וכך יאפשר לנו קפיצת מדרגה בכושר הגופני ולמי שירצה גם מוכנות לתחרויות.

השתתפות במחנה יכולה להיערך במסגרת קבוצת ספורט שמתאמנת לאירוע מסוים — או לתחרות במקרה של מקצוענים — אך תוכלו לצאת לאחד כזה גם ביוזמה של אחד החברים במעגל הפרטי שלכם. נסיעת חברים לשבוע רכיבה על אופניים באירופה ואפילו שבוע סקי עשויים להיות בעלי אפקט דומה.

לכל אחד מהמחנות הללו, מקצועיים או לא, כדאי להגיע בכושר גופני מספק המותאם לרמה הנדרשת. כמו כן, הקפדה על התאוששות תסייע לנו לצלוח את העומס שאירוע כזה מפעיל על הגוף, לצלוח אותו ללא פציעות ולהפיק ממנו את המרב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות