אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת השילוח הבינלאומית DSV תשכור 4,200 מ"ר בבניין אטריום 2 במודיעין צילום: יח"צ

חברת השילוח הבינלאומית DSV תשכור 4,200 מ"ר בבניין אטריום 2 במודיעין

היקף החוזה נאמד ב־28 מיליון שקל לתקופה של עשר שנים. מחיר השכירות הכולל משקף עלות של 55 שקל למ"ר. כיום הבניין של DSV נמצא בלוד. הבניין במודיעין יחליף אותו וישמש את הנהלת החברה בארץ

18.12.2018, 08:01 | דותן לוי
ענף המשלוחים משגשג. חברת השילוח הבינלאומית DSV חתמה על חוזה לשכירת 4,200 מ"ר בבניין המשרדים אטריום 2 במודיעין. הבניין, שנמצא בימים אלה בשלבי בנייה מתקדמים, הוא בבעלות החברות ויתניה ו־CPM. היקף החוזה נאמד ב־28 מיליון שקל לתקופה של עשר שנים (חוזה לחמש שנים ואופציה לחמש שנים נוספות). מחיר השכירות הכולל משקף עלות של 55 שקל למ"ר. כיום הבניין של DSV נמצא בלוד. הבניין במודיעין יחליף אותו וישמש את הנהלת החברה בארץ.

ההסכם מייצר לוויתניה ו־CPM עוגן משמעותי, היות שבמסגרתו מושכרים כ־42% משטחי המשרדים בבניין. אטריום 2, בפארק הטכנולוגי במודיעין, נבנה על ידי חברת SGS, בניהולם של אהוד סמסונוב וירון שמיע, מבעלות המניות בוויתניה. הפרויקט כולל 10 אלף מ"ר שטחי משרדים, המתפרסים על פני חמש קומות מעל הקרקע ועוד שלוש קומות מרתף. עוד מתוכננות בפרויקט שתי מסעדות ו־230 חניות מקורות.

הדמיית פרויקט אטריום 2 , צילום: יח"צ הדמיית פרויקט אטריום 2 | צילום: יח"צ הדמיית פרויקט אטריום 2 , צילום: יח"צ

עופר זיו, מנכ"ל ויתניה: "DSV היא אחת מחברות השילוח הגדולות בעולם. החברה החליטה להעתיק את משכנה מלוד למודיעין ושכרה 40% מהפרויקט שנבנה כיום ויאוכלס ביולי 2019".

DSV הדנית מנהלת רשת משרדים בכ־80 מדינות, ומציעה מכלול פתרונות לניהול שרשרת אספקה. בשוק הישראלי היא פעילה כבר כ־50 שנה, והיא מחברות השילוח הגדולות בארץ.

דותן לוי

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות