אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רשות ניירות ערך תבחן את התנהלות הרכבת בפרשת הדחתו של המנכ"ל צילום: דוברות רכבת ישראל

רשות ניירות ערך תבחן את התנהלות הרכבת בפרשת הדחתו של המנכ"ל

הסיבה לבדיקה: הציבור קיבל מידע על האפשרות לפרידה משחר איילון דרך אמצעי התקשורת, מבלי שהחברה תדווח על כך לבורסה. בתוך כך נודע גם שמועמדותו לתפקיד של מנכ"ל נתיבי ישראל, ניסים פרץ, ירדה מסדר היום

18.12.2018, 09:42 | ליאור גוטמן

הרשות לניירות ערך תבחן את התנהלות חברת רכבת ישראל בכל הקשור לעזיבתו הצפויה של המנכ"ל, שחר איילון. כך נודע לכלכליסט. הסיבה לבדיקה נעוצה בעובדה שהציבור קיבל מידע על האפשרות לפרידה ממנכ"ל הרכבת דרך אמצעי התקשורת, מבלי שהחברה תדווח על כך לבורסה.

קראו עוד בכלכליסט

שחר איילון. רשות ניירות ערך תבדוק, צילום: דוברות רכבת ישראל שחר איילון. רשות ניירות ערך תבדוק | צילום: דוברות רכבת ישראל שחר איילון. רשות ניירות ערך תבדוק, צילום: דוברות רכבת ישראל

אם לא די בכך, גם בשעות הערב אתמול, כאשר נודע שהדיון בדבר עזיבתו של איילון ידחה בשבועיים, הרכבת עדיין לא פרסמה שום דיווח מסודר לבורסה. הבוקר, עם פתיחת יום המסחר, הדיווח האחרון שיצא מצד רכבת ישראל הוא הדו"ח הכספי של הרבעון ה-3 לשנת 2018, שפורסם בסוף נובמבר.

מהרשות לניירות ערך נמסר בתגובה: "הרשות אינה מתייחסת לפעילותה מול הגופים המפוקחים".

בתוך כך נודע שמועמדותו של מנכ"ל נתיבי ישראל (לשעבר מע"צ), ניסים פרץ, לתפקיד מנכל הרכבת ירדה מסדר היום. על פי הערכות בענף התחבורה פרץ מבקש להמשיך בתפקידו, וגם אם מישהו חשב לייעד אותו או לבקש ממנו להגיע לרכבת, בשלב זה הוא מוותר על ההצעה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
איזה מעשה מכוער מה שעושים למר שחר איילון
המון אזרחים אומרים שמתוך כלל השירות לציבור הרכבת היא השירות המעולה ביותר . חברות האוטובוסים צולעות , הנהגים גסי רוח , במשרדי קבלת קהל מתנהגים זוועה לציבור , בבנקים הפקידים חוצפנים ומגעילים , חברות הסלולר והכבלים חוצפנים ומוציאים את נישמתו של הלקוח . הרכבת היא הנס שקרה במדינה ושינה את המדינה לטובה , אז את מי מפטרים ? את מנכ״ל הרכבת . איזו מדינה עקומה שעושה הפוך ממה שצריך . מדינה עקומה עם החלטות עקומות .
נוסע ברכבת יום יום ואני מאוד מרוצה  |  19.12.18
לכל התגובות