אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עונש יצירתי: שופט בארה"ב חייב צייד צבאים לצפות בסרט "במבי" צילום: Disney

עונש יצירתי: שופט בארה"ב חייב צייד צבאים לצפות בסרט "במבי"

דיוויד ברי ג'וניור ממיזורי ארה"ב, שהורשע בצייד לא חוקי של מאות צבאים, נידון לשנת מאסר. במהלכה הוא נדרש לצפות ב"במבי" בכל חודש בעת שהותו בכלא, בשל הסצנה המפורסמת שבו צייד יורה באמו של במבי

18.12.2018, 21:18 | שירות כלכליסט
בית המשפט בארה"ב הטיל עונש יצירתי על צייד ללא רישיון ממיזורי. דיוויד ברי ג'וניור, שהורשע בצייד לא חוקי של מאות צבאים, נידון לשנת מאסר ובמהלכה הוא נדרש לצפות בסרט במבי של דיסני פעם בחודש.

"הצבאים היו גביעים שנלקחו בצורה לא חוקית", סיפר דון טרוטר, התובע במשפט. "המעשים קרו בעיקר בלילה, והצבאים נרצחו בעיקר בשביל הראש שלהם, כשהגופות שלהם נשארו להירקב מאחור".

מתוך הסרט במבי. הצייד המורשע ייאלץ לצפות בו עד יום ראשון הקרוב, צילום: Disney מתוך הסרט במבי. הצייד המורשע ייאלץ לצפות בו עד יום ראשון הקרוב | צילום: Disney מתוך הסרט במבי. הצייד המורשע ייאלץ לצפות בו עד יום ראשון הקרוב, צילום: Disney

ברי הורשע ביחד עם אביו, שניים מאחיו ואדם נוסף. הם גם נדרשו לשלם קנס משותף של 51 אלף דולר, אך השופט רוברט ג'ורג' הוסיף עונש נוסף לגזר הדין של ברי: "צפייה בסרט במבי של וולט דיסני, כשהצפייה הראשונה חייבת לקרות עד ה-23 בדצמבר, 2018, וצפייה נוספת בכל חודש בזמן המעצר". הבחירה בסרט הזה היא בשל הסצנה המפורסמת שבו צייד יורה באמו של במבי.

ברי נעצר באוגוסט לאחר חקירה שנמשכה קרוב לתשעה חודשים, שבה היו מעורבים הרשויות בקנזס, נברסקה וקנדה. לפי משרד שימור הסביבה במיזורי, המידע שנאסף במהלך החקירה הוביל למעצרם של 14 תושבי המקום שמואשמים ב-230 סעיפי אישום. פעילי סביבה מאמינים כי מדובר באחת מפרשות הצייד הגדולות ביותר שנחשפו בשנים האחרונות. "לא ידוע כמה צבאים ניצודו באופן לא חוקי, אך בהחלט מדובר בכמה מאות", אמר פעיל הסביבה אנדי ברנס.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות