אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אטרקציות לאירועים יש לכם אירוע אוטוטו? טיפים לאטרקציה לבר מצווה או בת מצווה צילום: בן קריקטורות לאירועים

אטרקציות לאירועים יש לכם אירוע אוטוטו? טיפים לאטרקציה לבר מצווה או בת מצווה

כל אירוע שהוא הוא כאב ראש לא קטן. הוא מצריך סידורים, טלפונים, פגישות, תיאומים וכמובן לא מעט משאבים

19.12.2018, 09:51 | בשיתוף: בן הקריקטוריסט
אירוע יכול להיות אירוע פרטי או אירוע עסקי ואם אתם אלו שאחראיים עליו, תירצו שהוא יהיה אירוע בלתי נשכח. אבל על כל אירוע כמעט אומרים שהוא היה "בלתי נשכח" ואתם, אתם רוצים שהאירוע שלכם לא יהיה עוד אירוע. אתם רוצים להנציח את האירוע שלכם עם אלבום תמונות יפה שנערך בתוכנות עיצוב גרפי מקצועיות ובאלבום יהיה את כל הרגעים הקסומים. לא עוד כזה עם אוכל טוב, מוזיקה מצוינת, תפאורה מהממת אלא שיהיה בו גם משהו אחר, משהו שלא רואים כל יום, משהו מיוחד שיגרום לאנשים באמת לזכור את האירוע. איך עושים את זה? תכירו את בן הקריקטוריסט, מי שייקח את האירוע שלכם ויהפוך אותו לאירוע לא שגרתי.

מתחתנים בקרוב? אתם חייבים לקרוא את זה...

אם אתם עומדים בפני חתונה, אתם בשיא ההתרגשות. זה עתה הצעת לה להינשא לך, לקשור את גורלה בגורלך (או שאת הצעת לו?) ועכשיו אתם בשיא ההכנות. אתם רוצים שהחתונה שלכם באמת באמת תהיה מהממת, באמת באמת תהיה מיוחדת וכזו שכולם ידברו עליה אחר כך. לבן הקריקטוריסט יש ניסיון רב בחתונות מכיוון שהוא בילה במאות כאלו בשנים האחרונות. הוא יודע להלהיב את הקהל, למשוך אותו לפינה בה הוא ממוקם ולגרום לו להתרגש ולהתעניין כל הזמן. אם הייתם בחתונה בשנים האחרונות וראיתם איזו שהיא התגודדות באולם, סביר להניח שהיה זה בן הקריקטוריסט שצייר דברים מדהימים והלהיב את כולם סביבו.

ומה עם מסיבת רווקים?

אם חבר או חברה שלכם מתחתנים בקרוב ואתם אלו שאמונים על מסיבת הרווקים שלהם, אתם בטח מחפשים משהו מיוחד, משהו שיישאר עוד אחרי המסיבה עם המשתתפים, אטרקציה בלתי נשכחת כזו שמקפיצה כל אירוע. מה שאתם צריכים זה קריקטוריסט, קריקטוריסט שיצחיק אתכם, יגבש אתכם וירתק אתכם. אתם צריכים את בן הקריקטוריסט שיודע להפוך כל אירוע לחגיגה. תהיו בטוחים שמי שאתם מארגנים לכבודו את מסיבת הרווקים יודה לכם על זה, ישמח שהבאתם את האטרקציה הזו ושדרגתם לו את מסיבת הרווקים.

 

 , צילום: בן קריקטורות לאירועים צילום: בן קריקטורות לאירועים  , צילום: בן קריקטורות לאירועים

בר מצווה? בת מצווה?

כן, גם לבר מצווה או בת מצווה קריקטוריסט הוא האטרקציה המתאימה ביותר. בן הקריקטוריסט יודע איך לעניין ילדים ואיך לרכז אותם סביבו, יודע איך לצייר קריקטורות כאלו שמצד אחד יצחיקו את הילדים ומצד שני ישמרו על כבודם של כל אחד מהם. הילדים נהנים מאוד בכאלו אירועים והוא יצייר אותם בבודדים, בזוגות או בחבורות. כל יחד רוצה שידברו על האירוע שלו ואם אתם רוצים שהילד או הילדה שלכם ירגישו בעננים עוד זמן רב אחרי בר או בת המצווה שלהם, אתם צריכים אצלם באירוע את בן הקריקטוריסט.

קצת על קריקטורות

אז דיברנו על אירועים שונים ועוד לא נגענו באירועים רבים אחרים בהם בן הקריקטוריסט יהיה האטרקציה המיוחדת של האירוע, אך רגע לפני כדאי להבין בדיוק מהי קריקטורה. יצא לכם מן הסתם לפתוח את העיתון בזמן האחרון ונחשפתם מן הסתם לקריקטורה אחת או יותר בעיתון, מה היא גרמה לכם להרגיש? האם היא גרמה לכם לחשוב משהו על הדמות המצוירת? סביר להניח שכן. בקריקטורה האמן לוקח תווי פנים, לוקח איברים מסוימים והופך אותם למוגזמים. ככה הוא מעביר מסר או ככה הוא מושך את תשומת ליבו של מי שרואה את הקריקטורה. קריקטורות נפוצות על דמויות מוכרות, על ידוענים ועל פוליטיקאים, בעיקר כשרוצים להבליט תכונות שונות שלהם. איך עושים את זה? עם הרבה דמיון, עם יצירתיות ועם כשרון. מי עושה את זה? כמובן, בן הקריקטוריסט שעוסק בתחום כבר למעלה מ-14 שנים, והוא היה האטרקציה של אין ספור אירועים שונים.

לא הולכים הביתה בידיים ריקות

מה שמיוחד באטרקציה הזו של בן הקריקטוריסט הוא שהוא נשאר במוחם ובליבם של האורחים באירוע עוד זמן רב. למה? כי רבים מהם הולכים הביתה עם מזכרת, רבים מהם לא רק נהנים מהאירוע עצמו אלא ממה שנשאר איתם. נכון, יש אירועים רבים אחרים בהם המוזמנים הולכים עם איזו שהיא מזכרת, מזכרת שיכולה להיות מגנט יפה עם תמונה, יכולה להיות ברכון באירועים דתיים, ועוד המון מזכרות אחרות. אך אף אחת מהן לא דומה לקריקטורה. אנשים משלמים לא מעט על קריקטורות באופן פרטי וכשהקריקטוריסט הוא חלק מהאירוע והציור הוא בחינם, כולם נלהבים. הקריקטורה שהמוזמנים לוקחים איתם הביתה יכולה להיות שלהם בלבד, יכולה להיות של בני זוג, יכולה להיות של אחים או כל קבוצה שהיא. יש רבים שלאחר מכן ממסגרים את הקריקטורה ותולים אותה במקום מרכזי בבית. כולם מראים את הציור לאחרים ואלו מתעניינים מאיפה הקריקטורה ומתי היא צוירה. יש יותר מזה בשביל לזכור את האירוע? זו דרך נפלאה לתת לאורחים מזכרת לא שגרתית, לתת לאורחים משהו שיישאר איתם עוד שנים רבות ויזכיר להם את האירוע שהם היו בו כל הזמן.

כן אבל כמה כבר הוא יכול לצייר באירוע כזה, הרי רוב המוזמנים לא מקבלים נכון?

אז זהו שלא. אל תשכחו שלא כל אחד רוצה שיציירו אותו וזה בדרך כלל לפחות חצי מהמוזמנים אם לא יותר מזה. ומה עם השאר? מה עם אלו שרוצים? לבן הקריקטוריסט לוקח לצייר כל קריקטורה בין 3 ל-4 דקות! כן, כל כך מהר וכל כך מיוחד. מה זה אומר בפועל? בפועל זה אומר שהוא יכול לצייר בין 60 ל-90 קריקטורות באירוע אחד, ובמקרים רבים הוא מצייר הרבה יותר מזה? אל תשכחו שחלק לא מבוטל מהקריקטורות הן של שני אנשים – אחים, בני זוג וכדומה. זה אומר שחלק ניכר מאוד מהמוזמנים שרוצים שיציירו אותם, מקבלים ציור כזה.

אז מה הקריקטורה תתרום לאירוע שלכם?

לא תאמינו כמה קריקטורה כזו יכולה לתרום לאירוע שלכם, לא תאמינו מה היא יכולה לעשות לכם ועד כמה ידברו על האירוע שלכם עוד הרבה אחרי שהוא יסתיים. קריקטורות מוסיפות שמחה לאירוע, הומור, אין ספור חיוכים, הרמות גבה, השתהות ומה לא... בן הקריקטוריסט הוא אמן של ממש, הוא מדויק והוא מהיר וכל אורח שהוא מצייר אותו נדהם לראות איך הוא מזהה את המאפיינים שלו, איך הוא מבליט בהומור את המיוחדות שלו ואיך הוא מוציא תחת ידו יצירת אומנות של ממש. אי אפשר להאמין עד שרואים את זה.

אם אתם רוצים להזמין אותו, כדאי שתמהרו...

אז למה אתם צריכים את בן הקריקטוריסט באירוע שלכם כבר הבנתם ועד כמה הוא יכול לשדרג אותו כבר שמעתם, אז עכשיו מגיעה ההתלבטות, האם להזמין או לחכות מעט? האם לבדוק גם אופציות נוספות? אז קודם כל, אף אופציה לא משתווה לאטרקציה הזו, אף אטרקציה לא תהיה מיוחדת כל כך. בנוסף לזה, הביקוש לבן הקריקטוריסט רק הולך וגובר והיומן שלו כבר די מלא. אם יש לכם אירוע בקרוב ואתם רוצם לשדרג אותו, אם אתם רוצים להפוך אותו למיוחד ובלתי נשכח, אל תחכו עם זה... בן הקריקטוריסט הוא בדיוק מה שאתם צריכים באירוע שלכם וכדאי שתמהרו לפני שהוא יהיה תפוס בתאריך המבוקש.

באדיבות בן קריקטורות לאירועים הפקות - אטרקציות לאירועים

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

זהו ערוץ פרסומי והידיעות הינן באחריות המפרסמים בלבד. לכלכליסט אין אחריות על תוכן הידיעות המפורסמות