אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת MultiPhy נסגרה ופיטרה את כל 40 העובדים

חברת MultiPhy נסגרה ופיטרה את כל 40 העובדים

החברה החלה את דרכה ב-2007 ופיתחה שבבים להאצת מהירות תקשורת בין רכיבים. היא עברה מהשוק הביתי לארגוני ולבסוף התמקדה במרכזי נתונים, המנכ"ל: "ניסינו לגייס כסף ולא הצלחנו, המשקיעים לא רצו להמשיך להשקיע"

19.12.2018, 18:13 | מאיר אורבך

חברת הסטארט-אפ מולטיפיי (MultiPhy) מנס ציונה נסגרה וכל 40 עובדיה פוטרו - כך נודע לכלכליסט. החברה גייסה כ-30 מיליון דולר ממשקיעים כקרנות ויולה ו-ורטקס וחברת השבבים האמריקאית סמטק.

קראו עוד בכלכליסט

בשיחה עם כלכליסט אמר אבי שבתאי, מנכ"ל מולטיפיי: "החברה נקלעה לקשיים. הזמנו את העובדים לשימוע ואנחנו עדיין מנסים למצא פיתרון. החברה עשתה ניסיון להגיע למצב של גיוס כסף ולא הצלחנו. לתחום שלנו נכנסו הרבה שחקנים גדולים והמשקיעים לא רצו להמשיך להשקיע".

אבי שבתאי, מנכ"ל החברה אבי שבתאי, מנכ"ל החברה אבי שבתאי, מנכ"ל החברה

מולטיפיי, לשעבר מולטי-פון, נוסדה כתוצאה של מסחור טכנולוגיה שפותחה באוניברסיטת בן גוריון בידי פרופ' דן שדות, ראש המחלקה להנדסת חשמל ומחשבים באוניברסיטה, מי שייסד בעבר את אקסלייט. החברה פיתחה שבב המסוגל להעביר תקשורת בין רכיבים במהירות של 100 גיגה-ביט בשנייה וכבר עובדת על פיתוח טכנולוגיה להעברת תקשורת במהירויות גבוהות פי שניים ואף פי ארבעה.

מולטיפיי החלה את פעילותה ב-2007, בפיתוח מוצר לתקשורת ביתית וארגונית, אך בשנים האחרונות עם הצמיחה של שוק הנישה למרכזי נתונים, התמקדה בו. הוא מאופיין בריבוי שרתים כבדים וקצבי תעבורה שמטפסים בהתאמה למספר השרתים, המידע האגור בהם ומספר הפעולות שהם נדרשים לבצע.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות