אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
צו כינוס נכסים לבעלי חברת ארגון חתונות איזיווד צילום: Pexels

פרסום ראשון

צו כינוס נכסים לבעלי חברת ארגון חתונות איזיווד

חובותיו של בעלי החברה עמית בר ציון עומדים על 5 מיליון שקל לפחות. בימ"ש מינה כמנהל מיוחד את עו"ד גונן קסטנבאום. 187 זוגות שילמו מקדמות לאיזיווד על הסכמים שטרם קוימו

20.12.2018, 10:14 | ליטל דוברוביצקי

נשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב, השופט איתן אורנשטיין הוציא אתמול (ד') צו כינוס נכסים לבעלי חברת ארגון החתונות איזיווד עמית בר ציון. חובותיו עומדים על לפחות 5 מיליון שקל. לתפקיד המנהל המיוחד של בר ציון מינה השופט את עו"ד גונן קסטנבאום המשמש גם כמפרק הזמני של חברת איזי טו ווד (הידועה בשמה איזיווד).

בשבוע שעבר עו"ד גונן קסטנבאום הגיש לבית המשפט המחוזי בתל אביב בקשה למתן צו כינוס לנכסי עמית בר ציון שניהל את חברת איזיווד. הבקשה הוגשה בהסכמת בר ציון ובהתאם להחלטת בית המשפט. מהבקשה שהגיש המפרק הזמני של החברה עולה כי "מאחר שהחייב היה בעל השליטה באיזי טו ווד ושל החברה הבת, חתם בר ציון על ערבויות אישיות להבטחת חובות החברות כלפי מספר בנקים ורשויות אשר חובות החברה כלפי גופים אלו מסתכמים בכ-2.3 מיליון שקל.

עמית בר ציון, מנכ"ל easywed עמית בר ציון, מנכ"ל easywed עמית בר ציון, מנכ"ל easywed

בנוסף, מניתוח כרטסת הנהלת חשבונות וספרי חברה, מצא המפרק הזמני כי חובותיו של החייב לחברות עומדים על סך של לפחות 2.6 מיליון שקל. קרי, כבר בשלב מקדמי זה של הליכי חדלות הפירעון של החברות ושל החייב נמצא כי חובותיו של החייב הם בסך של לפחות 5 מיליון שקל ובנסיבות אלו, יחד עם הסכמתו של החייב יש לתת צו לכינוס נכסיו".

חובות החברות מוערכים בכ-8.5 מיליון שקל ומספר הלקוחות שהתקשרו עם איזי ווד בהסכמים לארגון חתונות שטרם קוימו וצפויים להתקיים ושילמו מקדמות עומד על 187 זוגות. בית המשפט אישר למפרק הזמני לפני שבוע להוציא את החברות למכירה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות