אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אחרי מודי'ס - גם מעלות מעלה את אופק הדירוג של הבינלאומי צילום: רמי זרינגר

אחרי מודי'ס - גם מעלות מעלה את אופק הדירוג של הבינלאומי

חברת הדירוג מעדכנת כלפי מעלה את אופק הדירוג של הבנק מ'יציב' ל'חיובי'; הפרופיל הפיננסי של הבנק ממשיך להתחזק בזכות הגישה המידתית כלפי נטילת סיכונים, תיק אשראי מאוזן יותר ושיפור מתמשך ביעילות התפעולית ובריווחיות״

20.12.2018, 11:19 | רחלי בינדמן

חברת הדירוג מעלות העלתה היום (ה') את אופק הדירוג של הבנק הבינלאומי מ'יציב' ל'חיובי', תוך שהיא מותירה את הדירוג עצמו ללא שינוי, על רמה של +AA. במקביל יועלה דירוג סדרות הקוקו של הבנק מרמת +A לרמת -AA. 

קראו עוד בכלכליסט

בנימוקי העלאת אופק הדירוג מציינים  במעלות: ״אנו סבורים כי הפרופיל הפיננסי של הבנק ממשיך להתחזק בזכות הגישה המידתית כלפי נטילת סיכונים, תיק אשראי מאוזן יותר, איכות נכסים טובה ושיפור מתמשך ביעילות התפעולית ובריווחיות״ .

עוד מציינים במעלות כי ״לאחר המיזוגים המוצלחים של פא"גי ויובנק הבינלאומי מתכנן למזג לתוכו את בנק אוצר החייל עד סוף השנה מה שמחזק להערכתנו את הנוכחות הגוברת של הבנק במגזר הקימעונאי״ .

ההודעה של מעלות מצטרפת להודעה דומה שיצאה לפני חודשיים ממוד'יס, שהעלתה את אופק הדירוג של בינלאומי מ'יציב' ל'חיובי'. במודי'ס נימקו את המהלך ב״שיפור קבוע בביצועים הפיננסים של הבנק, בעיקר באיכות הנכסים, ההון והריווחיות, ומשקף את הציפיות של מודיס שמגמות אלה ימשכו גם ברבעונים הבאים".

מנכ"לית בינלאומי סמדר ברבר צדיק , צילום: רמי זרינגר מנכ"לית בינלאומי סמדר ברבר צדיק | צילום: רמי זרינגר מנכ"לית בינלאומי סמדר ברבר צדיק , צילום: רמי זרינגר

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות