אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קניית מאזדה 2- חדשה או מחברת השכרה צילום: pixabay

קניית מאזדה 2- חדשה או מחברת השכרה

רכישת רכב חדש כרוכה בהשקעה כלכלית משמעותית ולכן, אדם המעוניין לרכוש רכב, לרוב יבדוק היטב בטרם הרכישה באיזה סוג רכב הוא מעוניין, איזה דגם רכב ואיזו שנת ייצור. כמו כן, האדם יבחן את האופציות השונות המוצעות לו לצורך רכישת הרכב, על מנת להחליט באיזו אופציה כדאי לו לבחור. אם אתם מעוניינים לרכוש מאזדה 2, אך מוצאים את עצמכם תוהים אם כדאי לרכוש את המאזדה כיד ראשונה, שניה או מחברת ליסינג- המאמר הבא הוא בדיוק עבורכם

20.12.2018, 18:07 | בשיתוף Budget

מדוע כדאי לרכוש מאזדה 2 דווקא מחברת השכרה

לכאורה, רכישת רכב ביד ראשונה הוא הדבר האידאלי, מה יותר טוב מלקבל את הרכב שלך עם אפס קילומטרים ומצב מכני מזהיר? אולם, אם התקציב שבידך איננו מספיק לרכישת מאזדה 2 חדשה, כדאי לשקול לרכוש אותה דווקא מחברת השכרה. אם אתם תוהים: מדוע כדאי לרכוש דווקא מחברת השכרה, הנה מספר יתרונות של רכישת רכב מאזדה 2 מחברת השכרה על פני מאזדה 2 חדשה:

• חברת השכרה מציעה רכבי מאזדה 2 מתוחזקים ומטופלים היטב. מדובר ברכבים אשר הוצעו להשכרה קצרת טווח לציבור הרחב, בטרם הועמדו למכירה ולכן, ניתן לדעת באופן וודאי שהרכבים טופלו ותוחזקו היטב בידי חברת ההשכרה.

• חברת השכרה תציע עבור הרוכש רכבי מאזדה 2 בדגמים שונים משנות ייצור שונות. המגוון הרחב אשר מציעה חברת ההשכרה, תסייע לאדם לבחור את סוג המאזדה אשר בה הוא חפץ. מאזדה 2 חדשה תוצע רק בשנת הייצור החדשה ביותר.

• היתרון הגדול ברכישה מחברת השכרה, היא האפשרות לפרוש את התשלום על הרכב לתשלומים נוחים. רוב חברות ההשכרה יציעו לרוכש לפרוש את התשלום למספר רחב של תשלומים, דבר אשר יקל עליו.

מאזדה 2, צילום:  pixabay מאזדה 2 | צילום: pixabay מאזדה 2, צילום:  pixabay

• עוד יתרון ברכישת מאזדה 2 דווקא מחברת השכרה, גובלת באופציות המימון המוצעות לכל אדם המעוניין לרכוש את הרכב. כמעט כל חברת השכרה אשר מציעה רכבים למכירה, עובדת מול חברות מימון שונות המציעות לרוכשים הפוטנציאלים הלוואות אשר יכולות להגיע עד 100 אחוז ממחיר הרכב. כלומר, גם רוכש אשר איננו יכול לרכוש את הרכב במחיר מלא, יכול להיעזר בהלוואה למימון הרכב, בסכום המתאים והרלוונטי לו.

• חברת השכרה מציעה עבור כל רוכש עסקאות טרייד אין – מדובר בעסקאות בהן ניתן לבצע מכירת רכב ישן יותר ולהוזיל על ידי כך את מחירו של הרכב החדש. כלומר, המחיר אשר האדם ישלם בסופו של דבר יהווה את ההפרש בין מחירו של הרכב הישן למחירו של הרכב החדש אותו הוא מעוניין לרכוש.

• הדבר האחרון אך החשוב ביותר הוא כמובן: המחיר. רכישת מאזדה 2 מחברת השכרה תעלה לכם הרבה פחות מרכישת מאזדה 2 חדשה. אולם, בד בבד, לרוב כאשר תבחרו בחברת השכרה בעלת מוניטין חיובי, תקבלו בתמורה לכספכם מאזדה 2 אשר תענה על צרכיכם.

כיצד תבחרו חברת השכרה לרכישת מאזדה 2

אם החלטתם לרכוש מאזדה 2 מחברת השכרה, חשוב שתבחרו את חברת ההשכרה הנכונה לצורך רכישה זו. כדאי לקבל המלצות מלקוחות אשר רכשו רכבים של חברות השכרה כאלו ואחרות, בטרם תבחרו את חברת ההשכרה הרלוונטית לכם. כדאי לבדוק את איכות הרכבים אותם החברה מציעה למכירה, את תחזוקת הרכבים השוטפת, את האמינות של חברת ההשכרה, את המחירים שלה אל מול מחירים של חברות השכרה נוספות המציעות רכבים למכירה ועוד. השקעה כלכלית נכונה ברכב מאזדה 2, מתחילה בבחירת חברת השכרה המציעה רכבי מאזדה 2 אשר יענו על צרכיך ברמה הטובה ביותר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

זהו ערוץ פרסומי והידיעות הינן באחריות המפרסמים בלבד. לכלכליסט אין אחריות על תוכן הידיעות המפורסמות