אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רן גוראון ימונה למנכ"ל בזק בינלאומי - במקומו של מוטי אלמליח צילום: יונתן בלום

רן גוראון ימונה למנכ"ל בזק בינלאומי - במקומו של מוטי אלמליח

אלמליח פורש לאחר חמש שנים בתפקיד - ישמש מנהל תפעול ראשי לתקופה מוגבלת; גוראון מכהן כיום כמנכ"ל פלאפון ו-yes

20.12.2018, 18:17 | שירות כלכליסט

מוטי אלמליח, מנכ"ל בזק בינלאומי, יפרוש מתפקידו בסיום השנה, לאחר כהונה בת כחמש שנים. הוא ימשיך לשמש מנהל תפעול ראשי (COO) בחברה. ההערכה היא כי אלמליח יישאר בתפקיד זה לתקופה מוגבלת, כדי לסייע למעבר חלק של החברה לאור השינויים הצפויים בקבוצה.

קראו עוד בכלכליסט

את אלמליח יחליף מנכ"ל רן גוראון, המשמש במקביל מנכ"ל פלאפון ו-yes מקבוצת בזק. 

לפני כחודש אישר דירקטוריון בזק את התוכנית לאיחוד החברות הבנות בקבוצה, והורה להנהלות בזק בינלאומי, יס, ופלאפון לקיים מו"מ עם ועדי העובדים.

כבר עם הגשת הדו"חות הכספיים לרבעון השני דיווחה בזק לבורסה בתל אביב כי הדירקטוריון הגיש לשר התקשורת בקשה לאישור עקרוני לשינוי המבנה המשפטי של הקבוצה. על פי אותה בקשה שנמצאת בבסיס המהלך המדובר, בזק תמשיך לפעול במתכונת הפעילות הנוכחית כחברה ציבורית, ובמקביל תקים שותפות בת בבעלותה שתחזיק בחברות הבנות - די.בי.אס, פלאפון ובזק בינלאומי.

 

רן גוראון, צילום: יונתן בלום רן גוראון | צילום: יונתן בלום רן גוראון, צילום: יונתן בלום

מוטי אלמליח , צילום: ורדי כהנא מוטי אלמליח | צילום: ורדי כהנא מוטי אלמליח , צילום: ורדי כהנא

אלמליח אמר: "אני מסיים את תפקידי כמנכ"ל עם תחושה של גאווה וסיפוק רב. בזכות עשייה מופלאה ומחויבות של עובדי ומנהלי החברה, הצלחנו להמציא את עצמנו מחדש ולהתמודד עם אתגרי השוק בעולמות העסקיים, הטכנולוגים והרגולטוריים בצורה מיטבית".

יו"ר בזק, שלמה רודב: "אלמליח הוביל את בזק בינלאומי להצלחה בשוק תחרותי ביותר זאת בזכות ראייה אסטרטגית, יכולות ניהול והיכרות רבת שנים עם שוק התקשורת הישראלי. הוא ימשיך בבזק בינלאומי כ-COO ויתרום מניסיונו בתהליך המורכב והחשוב בו היא מצויה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות