אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אופציות WalkMe - המבוקשות ביותר על ידי משקיעים ב-2018 צילום: אוראל כהן

אופציות WalkMe - המבוקשות ביותר על ידי משקיעים ב-2018

כך לפי דירוג חברת EquityBee, שמפעילה פלטפורמה לחיבור בין עובדים בעלי אופציות ובין משקיעים; לאחר ווקמי, מדורגות ברשימה ג'ייפרוג, זרטו, פייבר ואינווויז

24.12.2018, 08:13 | מאיר אורבך

האופציות של חברת WalkMe הן המבוקשות ביותר בידי משקיעים - כך עולה מדירוג של חברת EquityBee, שמפעילה פלטפורמה לחיבור בין עובדים בעלי אופציות בסטארט-אפים ובין משקיעים.

קראו עוד בכלכליסט

לאחר ווקמי, דורגו JFrog ו-Zerto. המדד מבוסס על מידע שנאסף ממאות משקיעים שהשתמשו בפלטפורמת EquityBee, שהושקה ביוני. הפלטפורמה של EquityBee מאפשרת לעובדים לקבל מימון עבור מימוש האופציות שלהם כשהם עוזבים מקומות עבודה. היא הוקמה בידי אורן ברזילי (מנכ"ל), עודד גולן (סמנכ"ל מוצר) ואריק מואב (סמנכל כספים).

 , מקור: EquityBee מקור: EquityBee  , מקור: EquityBee

בספטמבר הכריזה החברה על סבב גיוס ראשון של 1.5 מיליון דולר בהובלת אדם נוימן מייסד WeWork ובהשתתפות יזמים ומשקיעים נוספים. הפלטפורמה הושקה לפני מספר חודשים ועד כה קיבלה החברה פניות למימון אופציות מעובדי טאבולה, גט, פייבר, איירון סורס, מג'יק ליפ וטאבולה.

מייסדי EquityBee, צילום: נופר תגר מייסדי EquityBee | צילום: נופר תגר מייסדי EquityBee, צילום: נופר תגר

״המשקיעים מביעים את אמונם שהחברות המובילות את הדירוג עומדות לפני צמיחה משמעותית או קרובות לאקזיט", מסר ברזילי. "מבחינת העובדים בסטארט-אפים, זהו מידע שימושי שיכול לשמש אותם לקבל החלטות לגבי מקום העבודה הבא שלהם - ואכן חלק גדול מהחברות המופיעות בדירוג נמצאות בתהליכי גיוס עובדים אינטנסיביים".

"זהו מידע ייחודי שעד כה לא היה נגיש לעובדים ולמשקיעים. אנחנו רואים בעשירייה הראשונה של החברות המבוקשות על ידי משקיעים חברות במגוון תחומים המייצגות את כלל תעשיית ההייטק הישראלית, בהן חברות בתחום התחבורה, הרכב האוטונומי, אבטחת המידע, האנטרפקייז וחברות מוצר עבור צרכני קצה. אנחנו גם רואים חברות בכל שלבי החיים - צעירות לצד וותיקות שגייסו סכומי כסף משמעותיים, הגיעו לבשלות ומתכוננות להנפקה״.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות