אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כחלון בתגובה על הקדמת הבחירות: לא ניתן לפגוע בתוכנית "מחיר למשתכן" צילום: חיים צח, לע"מ

כחלון בתגובה על הקדמת הבחירות: לא ניתן לפגוע בתוכנית "מחיר למשתכן"

שר האוצר אמר לאחר ההודעה על הקדמת הבחירות היום כי "130 אלף זוכי מחיר למשתכן צריכים לדעת שאנחנו פה ולא ניתן לפגוע בתוכנית הזו"

24.12.2018, 17:09 | צבי זרחיה

שר האוצר משה כחלון אמר היום (ב') כי "לא ניתן לפגוע בתוכנית מחיר למשתכן". שר האוצר אמר התייחס לתוכנית הדגל שלו בישיבת סיעת "כולנו" בראשותו ולאחר ההודעה על הקדמת הבחירות וקיומן בראשית חודש אפריל.

קראו עוד בכלכליסט

כחלון אמר כי "130 אלף זוכי מחיר למשתכן צריכים לדעת שאנחנו פה ולא ניתן לפגוע בתוכנית הזו". עוד אמר כי גורמים רבים רוצים לפגוע בתוכנית הזו "כדי שלא תגיעו לדירה".

שר האוצר משה כחלון, צילום: צילום מסך שידור לע"מ שר האוצר משה כחלון | צילום: צילום מסך שידור לע"מ שר האוצר משה כחלון, צילום: צילום מסך שידור לע"מ

כחלון הוסיף כי "כדי לשמור על יציבות במשק, החלטנו יחד ללכת לבחירות כמה שיותר מהר, כדי שלא נוציא הרבה כסף לבחירות". הוא מנה את הפעולות של מפלגתו מאז תחילת הקדנציה ובהן: מחיר למשתכן, תוכנית חיסכון לכל ילד, סבסוד צהרונים, העלאת שכר חיילי צה"ל ועוד.

ההחלטה על הליכה לבחירות התקבלה לאחר שהתבררו הקשיים בהעברת חוק הגיוס. זאת, לנוכח התנגדותה של אגודת ישראל לחוק, ובשל הודעתה של יש עתיד כי תתנגד גם היא. ההליכים לפיזור הכנסת יחלו מחרתיים והיא תצא לפגרת בחירות. בתוך כך, הגיבה הבורסה של תל אביב להודעה עם נפילות במדדים המובילים.

רה"מ בנימין נתניהו אמר בישיבת סיעת הליכוד בצהריים כי "הקואליציה הנוכחית זה הגרעין והבסיס לקואליציה הבאה. אנו באים לבקש מנדט ברור מהבוחר להמשיך להוביל את מדינת ישראל בדרך שלנו. היא עשתה רבות לאזרחי ישראל ותעשה רבות לטובת מדינת ישראל".  

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
למה אין היתרי בניה
הגרלה 501 ראש העין דונה. יש סיכוי שמישהו... יענה לזוכים. גם קללה תתקבל בברכה. אבל תענו... משהו.... למה אין היתר בניה. אני כותב מיילים לעצמי, מתקשר לעצמי, מתכתב עם האתר של מחיר למשתכן, ועם חברי קבוצת הזוכים.... שגם הם לא יודעים אם הם מחכים לשווא... נח... או נע... ובסוף נהיה כולנו לנע ונד, נווד, הומלס, מור או לס... ראבק הטרפתם לי תר-- באק לבית של ההורים... וחזרה לשכירות... ובאק להורים.... ומינימום... תנו מידע לאנשים... איפה זה תקוע ההיתרים ? אולי תתגברו את משרד ההיתרים ? כוח אדם? ואיפה הקבלן? תק
ראש העין דונה הגרלה 501 אין היתרים  |  28.12.18
12.
חבל היה צריך פשוט להביא 50 חברות זרות שיבנו דירות
הפתרון פשוט מאודד .. היה צריך להביא 50 חברות בנייה זרות שיתחרו בקבלנים הישראלים.. וככה יהיה תחרות ולא מנופול של חברות ישראליות .. והכי פשוט שיתן את מחיר הקרקע במחיר הוגן ולא במחיר גזל .. הרה הוא מוכר את אותה קרקע ל100 דיירים , ככה אנשים קונים לא קרקע אלה דירה באוויר .. אני לא מבין למה הממשלה מוכרת דירה באוויר לכמות האנשים . הקרקע נהנים מימנו רק קומה ראשונה אבל קומה שנייה והלאה הם באוויר והם מבחינת היגיון לא נהנים מהקרקע
מחוסר דירה  |  26.12.18
9.
דירות בר השגה
אתה מבלבל סתם את האנשים הזוגות הצעירים . הרי זוג צעיר בחיים לא יגיע לדירה מפני שהבנקים מבקשים הון עצמי מהלקוח (הרוכש ) 30% מקדמה מערך הדירה זו ההוראה של בנק ישראל. כול הפרויקט הזה סתם פרסום זול עובדה הרבה שזכו ברחו . תענה לתשובות . אני יכול ללמד אותך להוזיל עליות למינימום
ezy  |  25.12.18
לכל התגובות