אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בניגוד ליו"ר שהתפטר - מנכ"ל מגדל "גאה לעמוד בראש חברת הביטוח" צילום: עמית שעל

בניגוד ליו"ר שהתפטר - מנכ"ל מגדל "גאה לעמוד בראש חברת הביטוח"

על רקע המילים החריפות במכתבו של היו"ר המתפטר פרופ' שריג, פרסם המנכ"ל דורון ספיר מכתב מרגיע לעובדים שבו מבטיח : "שמירה חסרת פשרות על כספי המבוטחים הרבים".

25.12.2018, 13:33 | רחלי בינדמן

לחצו כאן לערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

אם אפשר היה לתהות אם דורון ספיר צפוי ללכת בדרכו של היו"ר פרופ' עודד שריג ולהתפטר גם הוא מכיסא המנכ"ל, נראה שלפחות בינתיים הוא בוחר אחרת.

קראו עוד בכלכליסט

המנכ"ל מזה שמונה חודשים, שבעל השליטה שלמה אליהו גם לא שבע רצון מעבודתו, שלח היום (ג') איגרת מרגיעה לעובדי מגדל ולסוכנים שלה בעקבות התפטרות שריג. במכתב נכתב כך "הפרסומים על התפטרות היו"ר יצרו שיח שלילי שמעיב לכאורה על העובדים, המנהלים, הסוכנים והמבוטחים".

ספיר הבהיר כי "מגדל חברה איתנה, יציבה ובעלת ותק וניסיון של שנים בטיפול בטובתם של מבוטחי ישראל ובשמירה על כספי העמיתים".

       

דורון ספיר, צילום: עמית שעל דורון ספיר | צילום: עמית שעל דורון ספיר, צילום: עמית שעל

     

ספיר נאלץ לשדר איתותי הרגעה לאחר ששריג כתב במכתב ההתפטרות שלו כי חש שאינו יכול לדאוג לכספי המבוטחים והחוסכים, דבר שכמובן עלול לייצר פאניקה בקרבם.

ספיר הוסיף כי הוא גאה "לעמוד בראש מגדל, גאה בהנהלת החברה, העובדים והסוכנים ומשוכנע שנמשיך לפעול במקצועיות למימוש יעדי החברה והצלחתה תוך שמירה חסרת פשרות על כספי המבוטחים הרבים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

2.
דורון איך היה בגן
דורון ספיר איך היה בגן היום? -הגננת קוראת לי פנסיונר ורוצה שאשאר בשרותים כי אני לא מתנהג יפה. -לא קיבלתי את הארוחת צהרים כי הגננת אמרה שנגמר ואין לפנסיונר. -המתנות שהבאתי לגננת כדי לחגוג לי יומהולדת נעלמו. הגננת אומרת שלא קיבלה ובכלל שאין לי יותר יומולדת. -אמרתי לאמא להביא עוד מתנות לגן אבל אמא אמרה שאין יותר כי גם לאח ואחות שלי בגן שלהם נעלמו המתנות ואין להם יומולדת. -היום בא לגן איש אחד זקן נורא אמר שהוא אליהו מהאגדה ושהוא לוקח את הגן כי צריך לבנות קניון. -אמא אמרה אין דבר נלך לשחק במגדל המשחקים במקום בגן. יהייה מה זה שמח!!
אמא  |  25.12.18