אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נושה של חייב: המנהל המיוחד יניב אינסל לוחץ מדי לקבל הסדר נושים צילום: יוסי דוס-סנטוס

נושה של חייב: המנהל המיוחד יניב אינסל לוחץ מדי לקבל הסדר נושים

חברת קומפיו דיל טוענת כי עו"ד אינסל ונציג מטעמו פעלו "באופן שאינו הולם בעל תפקיד", ואף קיבלה ממנו "עשרות טלפונים במסע שכנועים שלא היה מבייש ריצה של מועמד לראשות המדינה"

25.12.2018, 22:31 | ענת רואה
אחת הנושות של החייב יואב סמי אליהו מבקשת להעביר מתפקידו את המנהל המיוחד עו"ד יניב אינסל בטענה שהוא הפעיל לחץ בלתי סביר על הנושים להסכים להצעת הסדר. אינסל מונה לתפקידו במאי 2018 לפי בקשת הכנ"רית סיגל יעקבי. הנושים דחו את הצעת ההסדר, והשופט עודד מאור הנחה לסיים את ההליך. אך השופטת איריס לושי עבודי מינתה מיוזמתה את אינסל כמנהל מיוחד פעם נוספת.

קראו עוד בכלכליסט

קומפיו דיל, שמיוצגת בידי עו"ד אורן שטרית, טוענת כי אינסל ונציג מטעמו פעלו "באופן שאינו הולם בעל תפקיד, ובאופן המעורר תהיות רבות ביחס לכיס לו אמור המנהל המיוחד להיות נאמן". קומפיו דיל טוענת כי קיבלה "עשרות טלפונים" מאינסל ואנשיו ב"מסע שכנועים שלא היה מבייש ריצה של מועמד לראשות המדינה". הטענה היא שאינסל לחץ על הנושים להסכים להסדר כדי לקבל שכר טרחה שמן.

אינסל הוא דמות מוכרת בקרב אנשי הכנ"רית, שכן הוא ושותפו עו"ד שי מילוא אחראים על עריכת כנסים בחדלות פירעון בהם משתתפים פרקליטים, שופטים ועובדי מדינה.

עו"ד יניב אינסל, צילום: יוסי דוס-סנטוס   עו"ד יניב אינסל | צילום: יוסי דוס-סנטוס עו"ד יניב אינסל, צילום: יוסי דוס-סנטוס

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
הסדר תשלומים
מעניין למה אני משלם כל חודש בגלל שיואב סמי אליהו חייב לי כסף והכל קורה פה הפוך אני מאוד מקווה שכל שקל שהוצאתי ואני מוציא עד שיגמר המישפט יחזור אליי עד השקל האחרון כי אני לא יוותר לשום עורך דין או מייצג בתיק הזה ויהי מה ומקווה שכבר הסיפור הזה יגמר עם הנוכל יואב סמי אליהו
שמעון  |  30.08.20
לכל התגובות