אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מינוי טרי: ענת לוין צפויה להתמנות לדח"צית בלאומי קארד צילום: אוראל כהן

מינוי טרי: ענת לוין צפויה להתמנות לדח"צית בלאומי קארד

לכלכליסט נודע כי קרן ורבורג פינקוס הגישה את מועמדותה של לוין לאישור הפיקוח על הבנקים

26.12.2018, 08:35 | גולן חזני

קרן ורבורג פינקוס, שרכשה את חברת כרטיסי האשראי לאומי קארד מבנק לאומי תמורת 2.5 מיליארד שקל, הגישה את מועמדותה של ענת לוין לתפקיד דירקטורית חיצונית לאישור הפיקוח על הבנקים.

אם מינויה יאושר, לוין תצטרף לשני הדח"צים שבדירקטוריון לאומי קארד: מנכ"ל מגדל שוקי הון לשעבר דן ללוז ופרץ גוזה. לוין, שכיהנה עד לאחרונה כמשנה למנכ"ל כלל ביטוח, התמודדה על תפקיד מנכ"ל כלל ביטוח במקומו של איזי כהן. היא זכתה לתמיכה לא רשמית של ראש רשות שוק ההון היוצאת דורית סלינגר, אולם דירקטוריון החברה בחר את יורם נווה כמנכ"ל ולוין עזבה.

קראו עוד בכלכליסט

ענת לוין. אי בחירתה למנכ"ל כלל ביטוח היתה מכה קשה עבורה, צילום: רמי זרנגר ענת לוין. אי בחירתה למנכ"ל כלל ביטוח היתה מכה קשה עבורה | צילום: רמי זרנגר ענת לוין. אי בחירתה למנכ"ל כלל ביטוח היתה מכה קשה עבורה, צילום: רמי זרנגר

לוין שימשה במשך חמש שנים כמשנה למנכ"ל בנק הפועלים ציון קינן ומנהלת החטיבה לשווקים פיננסים. בעבר שימשה גם כמנכ"לית מגדל ביטוח לתקופה קצרה תחת שלמה אליהו. אי בחירתה למנכ"ל כלל ביטוח היוותה מכה קשה עבורה.

ורבורג פינקוס מצויה בשלבים של גיבוש הדירקטוריון של לאומי קארד, וימנה ארבעה דירקטוריום, כולם זרים מלבד ירון בלוך שימונה כיו"ר, והצטרף לחברה לאחר שהוביל את מכירתה לורבורג פינקוס כמנכ"ל לאומי פרטנרס.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות