אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סופית: שחר איילון יפרוש מרכבת ישראל עוד 3 חודשים צילום: דוברות רכבת ישראל

סופית: שחר איילון יפרוש מרכבת ישראל עוד 3 חודשים

רכבת ישראל הודיעה כי היו"ר והמנכ"ל הגיעו לסיכום משותף כי איילון יסיים את תפקידו. עד אז לדבריהם "תוקם ועדת איתור שתקיים תהליך סדור למינוי מנכ"ל חדש"

26.12.2018, 13:28 | ליאור גוטמן
רכבת ישראל מודיעה לפני שעה קלה (ד') ששחר איילון יסיים את תפקידו. "יו״ר דירקטוריון הרכבת דן הראל ומנכ״ל החברה שחר איילון נועדו הבוקר לשיחה והגיעו לסיכום משותף על פי הסיכום יסיים שחר איילון את תפקידו כמנכ״ל הרכבת בעוד שלושה חודשים.

עד אז, "תוקם ועדת איתור שתקיים תהליך סדור למינוי מנכ״ל חדש", אומרים שם. עוד מחדדים שבמהלך תקופה זו ,"יתמקדו כלל הגורמים במלוא המרץ בצורך הלאומי לקדם את יעדי רכבת ישראל כמרכיב מרכזי ומתפתח בתשתיות התחבורה של ישראל".

קראו עוד בכלכליסט

דן הראל ושחר איילון אומרים: "כשני אנשים שכל חייהם הבוגרים שירתו את מדינת ישראל ואזרחיה, ראינו צורך להתיישב ולפתור את המשבר שנוצר ואנו רואים בסיכום אליו הגענו את מימוש אחריותנו המשותפת לטובת צרכיה של הרכבת כפרויקט לאומי חשוב ובמיוחד בתקופה זו״. הסיכום אושר פה אחד על ידי דירקטוריון החברה.

שחר איילון, מנכ"ל הרכבת הפורש, צילום: דוברות רכבת ישראל שחר איילון, מנכ"ל הרכבת הפורש | צילום: דוברות רכבת ישראל שחר איילון, מנכ"ל הרכבת הפורש, צילום: דוברות רכבת ישראל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות