אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קבר אביו של היועמ"ש הושחת; נתניהו: "מעשה מזעזע" צילום: עמית שאבי

קבר אביו של היועמ"ש הושחת; נתניהו: "מעשה מזעזע"

לפני 10 ימים הבחין היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט שהמצבה בקברו של אביו ברוך ז"ל ניזוקה. האירוע דווח למשטרה באותו יום. ראש הממשלה בנימין נתניהו פנה לשר לביטחון הפנים גלעד ארדן וביקש לבדוק מי חילל את הקבר: "מעשה מזעזע שיש לגנותו בכל לשון"

27.12.2018, 20:34 | טובה צימוקי ומורן אזולאי
קבר אביו של היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט בבית העלמין ירקון הושחת ובמשטרה בודקים את נסיבות האירוע. כך דווח הערב (יום ה') לראשונה בחברת החדשות. ראש הממשלה בנימין נתניהו פנה לשר לביטחון הפנים גלעד ארדן וביקש ממנו לבדוק מיד מי חילל את הקבר: "מעשה מזעזע שיש לגנותו בכל לשון", מסר נתניהו.

לפי הדיווח, מנדבליט עלה לפני עשרה ימים לקבר אימו, ביום השנה למותה, ונדהם לגלות שאלמונים השחיתו את המצבה של אביו ברוך ז"ל. מנדבליט מיהר לדווח על כך למשטרה, ואמר כי אין לו מושג מה הרקע לפגיעה הזאת.

ייתכן שהמשחיתים השתמשו או בפטיש או בכלי כבד אחד בניסיון לנתץ את המצבה. מבדיקה שנעשתה התברר כי לא מדובר בפגיעה אקראית, משום שלא נפגעו קברים נוספים בסביבה.

היועמ"ש אביחי מנדלבליט , צילום: עמית שאבי היועמ"ש אביחי מנדלבליט | צילום: עמית שאבי היועמ"ש אביחי מנדלבליט , צילום: עמית שאבי

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות