אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רשת סירס סוגרת 80 סניפים נוספים: "עשויה להכריז בקרוב על סגירת כל פעילותה" צילום: גטי

רשת סירס סוגרת 80 סניפים נוספים: "עשויה להכריז בקרוב על סגירת כל פעילותה"

מאז הגישה רשת בתי הכלבו בקשה לפשיטת רגל היא הודיעה על סגירת יותר מ-260 מתוך 700 סניפיה. יו"ר סירס אדי למפרט מנסה לקנות את החברה מפשיטת רגל באמצעות קרן הגידור שלו ESL

28.12.2018, 23:56 | שירות כלכליסט

רשת בתי הכלבו סירס מתכננת לסגור 80 סניפים נוספים שלה בארה"ב בחודש מרץ הקרוב, וייתכן כי תיאלץ אף לסגור את כל פעילותה - כך מדווח הערב אתר CNBC.

קראו עוד בכלכליסט

מפעילת רשת בתי הכלבו אמרה לעובדי סירס אתמול כי היא מתכננת לסגור קבוצה נוספת של חנויות KMART וסירס בשנה הבאה, חנויות שיצטרפו לאלה שנמצאות כבר בתהליכי סגירה. כאשר סירס הגישה בקשה לפשיטת רגל ב-15 באוקטובר היא עדיין הפעילה קצת פחות מ-700 סניפים. 

אדי למפרט, יו"ר סירס, צילום: רויטרס אדי למפרט, יו"ר סירס | צילום: רויטרס אדי למפרט, יו"ר סירס, צילום: רויטרס

באותה עת, החברה דיווחה כי תסגור 142 סניפים לא רווחיים. בנובמבר הודיעה הרשת על סגירת 40 סניפים נוספים. סירס אמרה לעובדיה השבוע כי היא מצפה להתחיל בתהליך סגירת 80 הסניפים הנוספים תוך שבועיים.

אתר CNBC דיווח מוקדם יותר החודש כי רשת הקמעונאות שוקלת לסגור 50 עד 80 סניפים נוספים בקרב שהיא מנהלת להישאר בחיים. יו"ר סירס אדי למפרט מנסה לקנות את החברה מפשיטת הרגל דרך קרן הגידור שלו ESL.

בסך הכל, דיווחה סירס על כוונתה לסגור 260 מתוך 700 סניפיה - או יותר משליש מחנויותיה - מאז שהגישה בקשה לפשיטת רגל מוקדם יותר השנה.

דובר מטעם סירס לא מסר תגובה לפניית CNBC בנושא.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות