אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרויקט כיכר המדינה יוצא לדרך: היזמים קיבלו היתר חפירה הדמיה: 3DVISION הדמיות ממוחשבות

פרויקט כיכר המדינה יוצא לדרך: היזמים קיבלו היתר חפירה

בשטח הכיכר ייבנו שלושה מגדלים של 40 קומות כל אחד עם 450 דירות בסך הכל וכן בניין בן 10 קומות לצרכי ציבור. בשלב זה טרם נבחר קבלן ביצוע לפרויקט

30.12.2018, 10:10 | נמרוד בוסו

בעלי המגרשים בכיכר המדינה בתל אביב קיבלו בימים האחרונים היתר חפירה ודיפון מוועדת התכנון המקומית ותכנון ולבנייה תל אביב-יפו. כעת ניתן להתחיל בבנייתו בפועל של פרויקט המגדלים המתוכנן להיבנות במקום. עם זאת, בשלב זה טרם נבחר קבלן ביצוע לפרויקט.

קראו עוד בכלכליסט

באוקטובר 2017 אישרה ועדת התכנון המחוזית של מחוז תל אביב את תוכנית הבנייה לקרקע, הנחשבת לאחת היקרות במדינה. במסגרת התוכנית צפויים להיבנות בשטח הכיכר 3 מגדלים בני 40 קומות כל אחד, ו-450 דירות בסך הכל. עוד מתוכנן להיבנות במקום בניין בן 10 קומות אשר ישמש לצרכי ציבור.

הדמיית הפרויקט, הדמיה: 3DVISION הדמיות ממוחשבות הדמיית הפרויקט | הדמיה: 3DVISION הדמיות ממוחשבות הדמיית הפרויקט, הדמיה: 3DVISION הדמיות ממוחשבות

את המגדלים עיצב משרד יסקי מור סיוון אדריכלים, והם מתפתלים סביב צירם.

הבעלות בקרקע מחולקת בין לא פחות מ-200 בעלי מגרשים פרטיים, המתחלקים ביניהם בזכויות הבנייה, וכן מעיריית תל אביב המחזיקה בחלק מהשטח. חברת וקסמן גוברין גבע מנהלת את הפרויקט מטעם בעלי הקרקע.

 אולם בשלב זה טרם נבחר קבלן ביצוע לפרויקט, ולכן כרגע לפחות עדיין אין גוף שאמור להתחיל לבצע את הבנייה בפועל – על אף מתן ההיתר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות