אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יאנגו תעניק בונוס של 2,000 שקל לנהגים בסילבסטר צילום: מאיר אורבך

יאנגו תעניק בונוס של 2,000 שקל לנהגים בסילבסטר

הנהגים יזכו בבונוס אם יעבדו במשך 6 שעות הלילה, ויאספו לפחות 15 נסיעות שהוזמנו דרך האפליקציה של יאנגו. בשבועיים הראשונים מאז הושקה האפליקציה בישראל, היא הותקנה ב-100 אלף מכשירים סלולריים

31.12.2018, 17:36 | טופי סטולר

יאנגו, שירות המוניות של יאנדקס הרוסית (Yandex) מציעה לנהגים בארץ תמריץ בגובה 2,000 שקל לעבוד בערב הסילבסטר, כך לפי נהגי מוניות שעובדים עם החברה. לדבריהם, הנהגים יזכו בבונוס אם יעבדו במשך 6 שעות הלילה, ויאספו לפחות 15 נסיעות שהוזמנו דרך האפליקציה של יאנגו.

קראו עוד בכלכליסט

יניב אלפי, מנכ"ל יאנגו ישראל, צילום: יאיר שגיא יניב אלפי, מנכ"ל יאנגו ישראל | צילום: יאיר שגיא יניב אלפי, מנכ"ל יאנגו ישראל, צילום: יאיר שגיא

יאנדקס השיקה רשמית את השירות שלה בארץ יותר מוקדם החודש, תוך תחרות ישירה מול Gett, הפעילה ברוסיה מאז 2012. בשלב זה יאנגו מציעה לנהגים שימוש בחינם באפליקציה, כשהנוסעים זכאים להנחה של 50% על תעריפי הנסיעה במוניות בחמש הנסיעות הראשונות ולאחר מכן הנחה של 30%.

מונית של יאנגו, צילום: מאיר אורבך מונית של יאנגו | צילום: מאיר אורבך מונית של יאנגו, צילום: מאיר אורבך

בשבועיים הראשונים מאז הושקה האפליקציה בישראל, היא הותקנה ב-100 אלף מכשירים סלולריים, כך אומר יניב אלפי, מנהל הפעילות של יאנגו בארץ. עם זאת, הוא סירב להגיב על תמריצים ספציפיים שמוצעים לנהגים. הוא אמר ל"כלכליסט" כי החברה מציעה לתחנות המוניות בארץ "תמריצים נדיבים", שמטרתם לעודד נהגים לאסוף יותר נסיעות דרך האפליקציה, "דבר שחשוב במיוחד במהלך תקופות שיא כמו ערב השנה האזרחית החדשה". עוד הוסיף כי יאנדקס מציעה תכניות תמריצים דומות במדינות אחרות.

בישראל פועלות כ-21 אלף מוניות. לפי הערכות משרד התחבורה, ב-2017 בוצעו כ-72 מיליון נסיעות במוניות ברחבי המדינה, שהכניסו לשוק כ-5 מיליארד שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות