אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סמנכ"לית הרגולציה בבזק פורשת - לאחר 12 שנה בתפקיד צילום: עמית שאבי

סמנכ"לית הרגולציה בבזק פורשת - לאחר 12 שנה בתפקיד

שרון פליישר בן יהודה שייצגה את החברה מול הרגולטורים - תעזוב את התפקיד רק לאחר מינוי מחליף וביצוע חפיפה; "פגשתי בבזק מנהלים ועובדים נפלאים"

01.01.2019, 16:13 | עומר כביר
סמנכ"לית הרגולציה של בזק, שרון פליישר בן-יהודה, פורשת מהתפקיד - כך הודיעה היום (ג') קבוצת בזק. פליישר-בן יהודה עוזבת לטובת תפקיד בכיר בחברה אחרת, שלא פועלת בשוק התקשורת.  

קראו עוד בכלכליסט

לפי הודעה לעיתונות שפרסמה החברה, פליישר בן-יהודה צפויה לסייים את תפקידה רק לאחר מינוי מחליף וביצוע חפיפה מסודרת. פליישר בן-יהודה מכהנת בתפקיד מאז הצטרפה לבזק ב-2006, ובמסגרתו ניהלה את תחום הרגולציה, אכיפת הגבלים עסקיים וניהול הסיכונים של בזק, וייצגה את בזק מול הרגולטורים השונים.

"ענף התקשורת ובזק היו לי בית חם ועיסוק אינטנסיבי ומלא סיפוק במשך שנים ארוכות, ואני מודה לכל אלה אשר לצידם ומולם עבדתי במהלך כל השנים", אמרה פליישר בן-יהודה בהודעה לעיתונות. "פגשתי בבזק מנהלים ועובדים נפלאים, ואת המטען הרב שרכשתי כאן והחברים הרבים שצברתי אנצור איתי למשך כל חיי. מבחינתי, הגיעה העת לפנות לאתגרים חדשים ואני נרגשת מאוד לקראתם".

מנכ"ל בזק, דודו מזרחי, הוסיף: "מהיכרותי האישית ארוכת השנים עם שרון, אני יודע שהאיכויות הרבות, המסירות האינסופית והדבקות שלה במשימה יחסרו לנו. אני מודה לשרון על התרומה הגדולה לקבוצת בזק ומאחל לה מכל הלב, הצלחה רבה בדרכה החדשה".

מנכ"ל בזק דודו מזרחי , צילום: אוראל כהן מנכ"ל בזק דודו מזרחי | צילום: אוראל כהן מנכ"ל בזק דודו מזרחי , צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות