אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בשל שינויים אסטרטגיים: נשיא נייס ישראל פורש

בלעדי לכלכליסט

בשל שינויים אסטרטגיים: נשיא נייס ישראל פורש

מגדל היה אחראי על הפיתוח של אחת החטיבות המרכזיות בחברה בתחום שירות הלקוחות, שרוב פעילותה מתמקדת כעת בארה"ב. את מקומו יתפוס בארי קופר, המשמש בתפקיד משנה למנכ"ל (COO) בחברה, וימשיך לשבת בארה"ב

02.01.2019, 08:11 | מאיר אורבך

נשיא נייס ישראל מיקי מגדל פורש מהחברה, כך נודע ל"כלכליסט". מגדל היה אחראי על הפיתוח של אחת החטיבות המרכזיות בחברה בתחום שירות הלקוחות. אלא שבעקבות שינויים אסטרטגיים שעברה החברה בשנה האחרונה, רוב הפעילות של חטיבה זו מתמקדת כעת בארה"ב. את מקומו של מגדל יתפוס בארי קופר המשמש בתפקיד משנה למנכ"ל (COO) בחברה, שימשיך לשבת בארה"ב.

חברת נייס מפתחת תוכנות לניהול קשרי לקוחות וסיכונים בגופים פיננסיים וביטחוניים. בעקבות פרישת מגדל קטנה מצבת הבכירים של החברה שיושבים בארץ לשניים בלבד – האחראי על האסטרגיה ערן לירון והאחראית על כוח האדם שירי נדר. בארה"ב יושבים, מלבד קופר שנחשב למספר 2 בחברה, גם מנכ"ל החברה ברק עילם והיו"ר דיוויד קוסטמן.

קראו עוד בכלכליסט

מיקי מגדל. המחליף יישאר בארה"ב מיקי מגדל. המחליף יישאר בארה"ב מיקי מגדל. המחליף יישאר בארה"ב

מגדל (57) הוא בעל תואר ראשון במתמטיקה ובמדעי המחשב מאוניברסיטת תל־אביב. לפני שנכנס לתפקידו בנייס בשנת 2014, הוא שימש כמנכ"ל סאפ ישראל במשך ארבע שנים. בנייס הוא שימש כנשיא החטיבה האזרחית עד שהחברה עברה איחוד של פעילויות. מגדל נחשב למינוי של עילם בחברה, שהחליף חלק משמעותי מההנהלה עם כניסתו לתפקיד המנכ"ל.

שווי השוק של החברה שנסחרת בנאסד"ק עומד היום על כ־6.7 מיליארד דולר. נכון ל־2017 מעסיקה החברה 6,500 עובדים מתוכם כ־1,000 בישראל. בנובמבר פרסמה נייס את תוצאות הרבעון השלישי של 2018. לפי הדיווח, החברה רשמה הכנסות של 356.4 מיליון דולר בהשוואה ל־326.8 מיליון דולר ברבעון המקביל ב־2017.

כמו כן החברה פרסמה תחזית הכנסות משופרת שלפיה היא מצפה להכנסות בטווח של 1.45–1.466 מיליארד דולר לשנת 2018. התחזית כוללת לראשונה את ההכנסות הצפויות מהחברה האמריקאית Mattersight שאותה רכשה נייס בסוף פברואר ב־100 מיליון דולר. Mattersight עוסקת בפתרונות אנליטיקס מבוססי ענן למרכזי שירות. פתרון הבינה המלאכותית שלה מאפשר למוקדים לסווג ולהתאים בזמן אמת בין הלקוח הפונה לשירות לבין נציג השירות המתאים ביותר לאופיו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות