אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
התקלה בקרונות תוקנה - והרכבת לירושלים חזרה לפעול באופן סדיר

התקלה בקרונות תוקנה - והרכבת לירושלים חזרה לפעול באופן סדיר

שנה חדשה תקלות ישנות - קו הרכבת החצי חשמלי שבין ירושלים לנמל התעופה בן גוריון שוב סבל הבוקר מתקלות שגרמו לירידה בתדירות הקו, אך זו תוקנה כעת. מהרכבת נמסר: "מתנצלים בפני הנוסעים על אי הנוחות"

02.01.2019, 12:03 | ליאור גוטמן

שנה חדשה תקלות ישנות - קו הרכבת החצי חשמלי שבין ירושלים לנמל התעופה בן גוריון שוב סבל הבוקר (ד') מרצף בעיות הפעם בצד הקרונות.

ממידע שהגיע ל"כלכליסט" עלה כי הבוקר בוטלו שלוש רכבות בשל בעיה טכנית, מה שגרם לירידות בתדירות הרכבת. לפני זמן קצר תוקנה התקלה, והרכבת שבה לפעול כסדרה.

קראו עוד בכלכליסט

רכבת ישראל רכבת ישראל רכבת ישראל

מוקדם יותר אישרו ברכבת ישראל את המידע ואמרו כי "הבוקר בוטלו שתי רכבות בקו המהיר לירושלים בשל בעיה בתאי הניהוג". לגבי רכבת שלישית שהייתה אמורה לצאת מנתב"ג לירושלים - גם היא בוטלה בשל מה שכינו בחברה כ"תקלה טכנית".

השורה התחתונה - ברכבת חידדו מוקדם יותר ש"בשל האתגרים הטכניים תדירות הנסיעות בקו תרד לרכבת אחת לשעה, מירושלים בכל שעה עגולה, ומנתב"ג בכל שעה עגולה". כלומר, תדירות הנסיעות בקו צומצמה למעשה ב-50%. ברכבת סיכמו כי הם "מתנצלים בפני הנוסעים על אי הנוחות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
השר כ''ץ נושא באחריות למחדל. הפעלת קו לא מוכן לירושלים כי רצה צילום בתקשורת
התוצאה של ההחלטה השגויה של השר כ''ץ: א. תקלות לרוב בקו ירושלים נתב''ג (רכבת לא יוצאת או מגיעה לתל אביב) ב. מחדל כבד העברת קרונות קצה מקווי הרכבת בצפון וביטול כמעט 20 רכבות יומיות מנהריה עכו וחיפה לתל אביב והגדלת הצפיפות לרמה לא נסבלת . ג. ביטול רכבות ישירות מראשון לציון ( ליד הקניון החדש) לתל אביב והחזרת הנוסעים לרכב פרטי ולפקקים. ג. מנכלית משרד התחבורה גב' קרן טרנר-אייל משטה בציבור ובתקשורת ואולי אינה מכירה את המצב בשטח, מספרת שחלק מהקרונות הוחזרו לרכבות בצפון. העובדות שונות: החזירו 2 רכבות לכל כיוון במקום 20 רכבות שביטלו. על כל אלו על שר התחבורה לתקן את החלטתו , להשיב את הרכבות שביטל או להניח את המפתחות.
זאב  |  02.01.19
2.
שאלה לבגרות
שתי רכבות יוצאות מירושלים לת"א באותה השעה. נע ענו על השאלה מתי לדעתכם תגענה לת"א תחת כל אחד מהמקרים הבאים: 1. הקו מופעל ע"י חברה מקצועית בעלת ידע וניסיון. 2. הקו מופעל ע"י חברה ממשלתית כושלת ללא ידע קודם הפועלת בשיטת "מצליח". את תשובתכם יש לשלוח לאגף התחבורה.
ישראל ישראלי  |  02.01.19
לכל התגובות