אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מתבקש צלם לג'וב חלומות: יתלווה למשפחה בריטית באתרי תיירות בעולם במשך שנה צילום: גטי אימג'ס

מתבקש צלם לג'וב חלומות: יתלווה למשפחה בריטית באתרי תיירות בעולם במשך שנה

100 אלף דולר מציעה המשפחה לצלם מקצועי שיילווה אותה לאירועים כמו מרוצי פורמולה 1 במונקו ובאבו דאבי, לצלילות במלדיביים, למרדי גרא בניו אורלינס, לקרנבל בריו ולסקי בוואל ד'יזר בצרפת

09.01.2019, 21:24 | שירות כלכליסט
משפחה בריטית אמידה מציעה את משרת החלומות לחובבי הנסיעות. המשפחה מחפשת צלם מנוסה שיתעד את החופשות שלה ברחבי העולם במשך שנה שלמה.

עבור שכר שנתי של 100 אלף דולר, כולל כיסוי הוצאות הנסיעות, האוכל והלינה, הצלם המקצועי נדרש לתעד את רגעי השיא של החופשות.

מונקו. יצפו באירועי הגרנד פרי , צילום: Pixabay/Fionaleelq מונקו. יצפו באירועי הגרנד פרי | צילום: Pixabay/Fionaleelq מונקו. יצפו באירועי הגרנד פרי , צילום: Pixabay/Fionaleelq

המשרה פורסמה באתר Perflocal המיועד לצלמים. התנאים המוצעים כוללים גם ימי מחלה בתשלום ועד חודש של ימי חופש. עם זאת, הצלם שייבחר יידרש לעבוד עד עשר שעות ביום ולהיות זמין בהתראה קצרה. דרכון בתוקף גם יעזור, שכן מרבית העבודה היא במדינות שונות – לפי המודעה, הנסיעות יהיו לכל היבשות מלבד אפריקה ואנטרקטיקה. "אנחנו נבקר במקומות באירופה, אמריקה, דרום אמריקה ואוסטרליה שבהם יש לנו כמה בתי קיט ובתים אחרים". לפי המודעה, הנסיעות יכולות להימשך עד שלושה חודשים בכל פעם.

קרנבל ריו, צילום: אי פי אי קרנבל ריו | צילום: אי פי אי קרנבל ריו, צילום: אי פי אי

עפ"י הדרישות, לא מספיק להיות צלם נלהב באינסטגרם, הדרישה היא לחמש שנות ניסיון לפחות בצילומי לייף-סטייל. מדובר ב"הזדמנות גדולה" אך גם במחויבות רצינית, נכתב במודעה. לא ידועים פרטים רבים על המשפחה המיוחסת.

במודעה כתבה המשפחה כי "הצלם יתלווה אלינו לאירועים כמו מרוצי פורמולה 1 במונקו ובאבו דאבי, לצלילות במלדיביים, למרדי גרא בניו אורלינס, לקרנבל בריו ולסקי ב"ואל ד'יזר" (Val d'Isère) שבדרום מזרח צרפת.

המועמדים שיעמדו בדרישות ויעברו את בדיקות הרקע, יוזמנו לריאיון שיימשך שבוע שבו יבדקו כיצד הם מסתדרים עם בני המשפחה, ואם יש "כימיה" ביניהם. עם זאת, המעוניינים צריכים להזדרז, שכן תחילת העבודה היא כבר בפברואר הקרוב.

ניתן להגיש מועמדות כאן

המלדיבים, צילום: ANANTARA KIHAVAH המלדיבים | צילום: ANANTARA KIHAVAH המלדיבים, צילום: ANANTARA KIHAVAH

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות