אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הטיפ של הלסינקי מ'בית הנייר' לעובדי הייטק: "תהיו מעריצים של עצמכם"

הטיפ של הלסינקי מ'בית הנייר' לעובדי הייטק: "תהיו מעריצים של עצמכם"

השחקן דארקו פריק הגיע למשרדי חברת ההייטק קלטורה ברמת גן ולימד את העובדים כיצד להציג טוב על במה ולהגיע לתפקוד מקסימלי בתנאי לחץ - כלים רלוונטיים לעובדים שנדרשים גם להרצות מול קהל

03.01.2019, 11:51 | מעין מנלה

"תהיו מעריצים של עצמכם, כי אנשים יקלטו את זה ויצטרפו אליכם - להעריץ אתכם", כך ייעץ השחקן דארקו פריק, "הלסינקי" מהסדרה בית הנייר, לעובדי חברת ההייטק קלטורה כאשר הפתיע אותם ופתח את שבוע החדשנות שנערך במשרדי החברה ברמת גן.

הלסינקי נתן להייטקיסטים טיפים כיצד להצליח להציג טוב על במה ולהגיע לתפקוד מקסימלי בתנאי לחץ. עצות שיכולות לשמש אותם בחיים וגם במסגרת עבודתם הכוללת הרצאות מקצועיות מול קהל.

אחד מעובדי החברה פרסם בפייסבוק את הטיפים שנתן פריק:

1. לשלב בין רוח וגוף, לדעת להרגיע את הלחץ האינטואיטיבי של הגוף בעזרת התבונה של הרוח.

2. להיות אותנטי , תשתמשו בייחודיות שלכם תנו לה ביטוי בכל מה שאתם עושים.

3. להאמין בעצמך, תהיו מעריצים של עצמכם, כי האנשים יקלטו את זה ויצטרפו אליכם להעריץ את אתכם.

4. לשמור על חיוביות על הבמה, לא משנה מה קורה ואיזה עוד רגשות בעייתיים מציפים אתכם, אל תאבדו את החיוביות.

הלסינקי מ הלסינקי מ'בית הנייר' במשרדי קלטורה ברמת גן | צילום: קלטורה הלסינקי מ

הופעתו בחברה פתחה את שבוע החדשנות של קלטורה, במסגרתו עובדי החברה מפתחים רעיונות וכלים חדשים - בין אם אלו מוצרים חדשים לחברה או רעיונות לשיפור הניהול המגיעים לדרגי ההנהלה מדורות העובדים הצעירים. עובדים שיציבו פיתוחים מוצלחים יזכו בסופי שבוע במלונות יוקרה בארץ.

למשל אחד הפיתוחים שיצאו משבוע החדשנות הוא אפליקציה המחברת בין מאות העובדים למפגשי ארוחת צהריים. האפליקציה תזהה אילו עובדים הזמינו ארוחת צהרים באותה מסעדה ותחבר אותם יחד למפגש צהריים. מטרת האפליקציה היא לתת מענה לפיזור העובדים בין חמש הקומות עליהן משתרעים משרדי החברה, ותצור חיבור יומיומי ומגוון המאפשר להכיר אנשים חדשים.

חברת קלטורה עוסקת בפיתוח פתרונות ותשתיות וידאו לחברות. החברה מעסיקה 500 עובדים במשרדים ברמת גן, ירושלים, ניו יורק, לונדון, סן פרנסיסקו, סינגפור, פריז ומינכן, וגייסה עד היום מעל 160 מיליון דולר ממשקיעים כגון גולדמן-זקס, נוקיה, SAP, אינטל, ומיטסוי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות