אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סטיבן סמית' על דברי דיוויד בלאט בוועידת כלכליסט: "אספוג את האגרוף הזה" צילום: עמית שעל

סטיבן סמית' על דברי דיוויד בלאט בוועידת כלכליסט: "אספוג את האגרוף הזה"

בלאט טען שסמית', אחד מהפרשנים המובילים של ESPN, "הוא חסר מושג בכדורסל" מאחר שלא הבין שלוקה דונצ'יץ', הוא השחקן הטוב ביותר בדראפט 2018

03.01.2019, 09:41 | שירות כלכליסט

דבריו של דיוויד בלאט בוועדת התחזיות של כלכליסט השבוע, עוררו מהומה בקהילת ה-NBA ברשת.

בלאט טען שסטיבן א. סמית' , אחד מהפרשנים המובילים של ESPN, "הוא חסר מושג בכדורסל" מאחר שלא הבין, לדברי בלאט, שלוקה דונצ'יץ', הרוקי של דאלאס מאבריקס, הוא השחקן הטוב ביותר בדראפט 2018 - טוב יותר מהשחקן שנבחר במקום הראשון - דיאנדרה אייטון.

סטיבן א. סמית סטיבן א. סמית' פרשן ESPN | צילום: ויקיפדיה סטיבן א. סמית

דבריו של בלאט הגיעו לצד השני של האוקיינוס דרך טוויטר ו-reddit לאחר שפרסמו את דבריו של מאמן קליבלנד קאבלירס לשעבר מ-Calcalistech, הביאו אלפי תגובות, רבות מהן תומכות בדבריו של המאמן. גם סטיבן איי סמית' בעצמו הגיב.

דיוויד בלאט בוועידת התחזיות של כלכליסט השבוע, צילום: עמית שעל דיוויד בלאט בוועידת התחזיות של כלכליסט השבוע | צילום: עמית שעל דיוויד בלאט בוועידת התחזיות של כלכליסט השבוע, צילום: עמית שעל

"ובכן, ברכות לקואץ' בלאט", כתב סמית' בחשבון הטוויטר שלו. "אז אין לי מושג (clueless) בגלל שהאמנתי שפיניקס סאנס בחרו כישרון בגובה 2.16 מטר על פני כישרון בן 19 שהודתי שלא ראיתי בעבר?. אני אספוג את האגרוף הזה. אבל אני גם שואל: האם אתה מוכן לכנות את חברייך בקינגס clueless על כך שהם לקחו את (מרווין) באגלי במקום השני במקום דונצ'יץ'? טוב לשמוע ממך אדון!".

בסך הכל, דבריו של בלאט בוועידת כלכליסט יצרו מאות אלפי אינטראקציות בטוויטרספריה ובקהילות הווירטואליות של ה-NBA.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות