אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלקטרה מוצרי צריכה תעניק חסות לנבחרת הכדורגל בישראל צילום: יוני רייף

אלקטרה מוצרי צריכה תעניק חסות לנבחרת הכדורגל בישראל

ההתאחדות לכדורגל וחברת אלקטרה מוצרי צריכה, יצרנית, יבואנית ומשווקת מוצרי חשמל ומיזוג, חתמו על הסכם חסות רחב בסכום של למעלה מ-2 מיליון שקל

03.01.2019, 09:39 | שירות כלכליסט

ההתאחדות לכדורגל וחברת אלקטרה מוצרי צריכה, יצרנית, יבואנית ומשווקת מוצרי חשמל ומיזוג מהמובילות בישראל, חתמו על הסכם חסות רחב בסכום של למעלה מ-2 מיליון שקלים.

ההסכם של אלקטרה עם ההתאחדות כולל "חסות זהב" לנבחרות ישראל בכדורגל (צעירה ובוגרת) במהלך קמפיין מוקדמות יורו 2020 ומשחקי מוקדמות מונדיאל 2022. כמו כן, תעניק החברה חסות לאיגוד השופטים לעונות 2018/19 ו-2019/20, כאשר לוגו אלקטרה מוצרי צריכה יופיע על גב חולצות השופטים במשחקי ליגת העל והלאומית, כמו גם במשחקי גביע המדינה.

משה זוארץ יו"ר ההתאחדות לכדורגל עם צביקה שווימר מנכ״ל אלקטרה מוצרי צריכה, צילום: יוני רייף משה זוארץ יו"ר ההתאחדות לכדורגל עם צביקה שווימר מנכ״ל אלקטרה מוצרי צריכה | צילום: יוני רייף משה זוארץ יו"ר ההתאחדות לכדורגל עם צביקה שווימר מנכ״ל אלקטרה מוצרי צריכה, צילום: יוני רייף

משה זוארץ, יו"ר ההתאחדות: "אין לי ספק כי ההתאחדות ואלקטרה יאתרו את כל האפיקים בהם ניתן לשלב כוחות, יפנו לקהלים השונים ויהפכו את ההשתתפות של האוהדים במשחקי הנבחרות לחגיגה גדולה".

צביקה שווימר, מנכ"ל אלקטרה מוצרי צריכה, "טבעי עבורנו להתחבר לענף הספורט המרכזי בישראל ובתוך כך לאיגוד השופטים שנמצא בפתחו של עידן חדש עם הטמעתה של טכנולוגיית ה-VAR החדשנית. אין לי כל ספק כי שיתוף הפעולה יסייע בעדנו להגביר את החשיפה לחברת אלקטרה בכלל ולמוצרי החשמל של המותג ברט בקרב קהל אוהדי הספורט".

לפי ההודעה לתקשורת: "הצדדים יפעלו הצדדים להדק את שיתוף הפעולה ולפתח אפיקים מגוונים לטובת מיצוי פוטנציאל ההתקשרות. הדגש בשותפות הוא על יצירת תוכן עבור שני הצדדים וקיום פעילות חווייתית במשחקי הגביע והנבחרות, כמו גם באירועים משמעותיים אחרים עבור ההתאחדות ואלקטרה".

רשימת נותני החסות של ההתאחדות לכדורגל כוללת את אלקטרה מוצרי צריכה, אלטשולר שחם, יוחננוף, פומה, טומי הילפיגר, רשת מלונות פתאל, צבר ספורט, מי עדן, משרד הכרטיסים לאן והטוטו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות