אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סכסוך עבודה בטבע כפר סבא בטענה למבוי סתום במו"מ על השכר צילום: טל שחר

סכסוך עבודה בטבע כפר סבא בטענה למבוי סתום במו"מ על השכר

ל"כלכליסט" נודע, שהנהלת טבע הציעה לעובדים ששנת 2108 תהיה ללא העלאת שכר כלל וב-2019 תהיה עלייה של 1.4% בשכר. בתשעת החודשים הראשונים של 2018 התייעלה החברה ב-1.8 מיליארד דולר

06.01.2019, 14:51 | דרור רייך

נציגי ועד עובדי טבע כפר סבא הכריז על סכסוך עבודה לאחר שלטענתם הגיעו למבוי סתום בדיוני השכר בתום פגישה עשירית עם הנהלת החברה ביחד עם ההסתדרות.

קראו עוד בכלכליסט

"לאחר שמיצינו את דיוני השכר ולאור כך שאין התקדמות, הישיבה נעצרה והחלטנו להכריז על סכסוך עבודה", כתבו נציגי וועד עובדי כפר סבא לעובדים. "סכסוך העבודה יעבור בהקדם למשרד העבודה והרווחה ולהנהלה".

הפגנה עובדי טבע (ארכיון), צילום: דוברות ההסתדרות הפגנה עובדי טבע (ארכיון) | צילום: דוברות ההסתדרות הפגנה עובדי טבע (ארכיון), צילום: דוברות ההסתדרות

על פי מידע שהגיע ל"כלכליסט", הנהלת טבע הציעה לעובדים ששנת 2108 תהיה ללא העלאת שכר כלל וב-2019 תהיה עלייה של 1.4% בשכר. כעת תתקיים אסיפת עובדים שלאחריה יבחרו שיטות הפעולה של עובדי המפעל.

חברת טבע נמצאת באמצעו של תהליך התייעלות באמצעות תוכנית רה-ארגון, שעל פי נתוני הרבעון האחרון השיגה חיסכון של 1.8 מיליארד דולר בתשעת החודשים הראשונים של 2018. זאת, במטרה להשיג את יעד החיסכון של 3 מיליארד דולר עד סוף 2019.

החוב העצום של טבע עמד בסוף הרבעון השלישי של 2018 על 29.5 מיליארד דולר, לעומת 30.2 מיליארד דולר ברבעון השני

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות