אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חדש: טיסות ישירות בין ישראל לרואנדה צילום: ויקפדיה

חדש: טיסות ישירות בין ישראל לרואנדה

שתי המדינות חתמו על הסכם תעופה חדש, שלפיו כל אחת מהן תוכל להפעיל עד שבע טיסות סדירות בין נתב"ג לקיגאלי

07.01.2019, 12:33 | תומר הדר

חברת התעופה הלאומית של רואנדה, "רואנדה אייר" תפעיל לראשונה טיסות ישירות לישראל וממנה, בעקבות הסכם התעופה שנחתם היום בין המדינות.

קראו עוד בכלכליסט

לפי ההסכם תוכל כל אחת מהמדינות להפעיל עד שבע טיסות סדירות בין נתב"ג לקיגאלי, בירת רואנדה.

על ההסכם חתמו שר התחבורה ישראל כץ ושגריר רואנדה ג'וזף רוטאבאנה.

לדברי שר התחבורה, "הסכם השמים הפתוחים הביא לתוספת משמעותית בהיצע חברות הטיסה לישראל וממנה. ההסכם פותח בפני ישראל מאות שדות תעופה בעולם ללא כל הגבלה, וכניסתה של רואנדה אייר היא חלק ממהלך זה. היום אזרחי ישראל לא מפסיקים להמריא ולטוס לכל העולם במחירים הזולים ביותר וגם התיירים מתחילים להגיע".

רואנדה אייר, צילום: ויקפדיה רואנדה אייר | צילום: ויקפדיה רואנדה אייר, צילום: ויקפדיה

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
אמור לי מי חבריך...
רצח העם ברואנדה היה רצח עם מכוון ושיטתי שהתבצע על ידי ממשל רואנדה (הוטו) כנגד בני הטוטסי בשנת 1994 ובו נהרגו כחצי מיליון בני אדם. את רצח העם ביצעו בעיקר שתי מיליציות של בני הוטו - אינטראהאמווה (Interahamwe) ואימפוזאמוגאבי (Impuzamugambi). רצח העם נמשך כמאה ימים, החל מ-6 באפריל ועד אמצע יולי 1994. לפחות 500 אלף בני טוטסי ומאות מתונים מבני ההוטו נרצחו. על פי הערכות אחרות, מספר הנרצחים היה בין 800 אלף למיליון. ארגון ה-RPF פלש שוב למדינה, ותפס את צפון רואנדה עד חודש יולי. המלחמה הסתיימה לאחר התערבות צרפתית. החזית הפטריוטית תפסה את השלטון והקימה ממשלת מעבר לקראת כינון דמוקרטיה. איש החזית פסטר ביזימונגו, בן הוטו, מונה לנשיא, אך מנהיג החזית הפטריוטית פול קגאמה, שכיהן כסגן הנשיא וכשר ההגנה, ריכז בידיו את מרבית הכוח הפוליטי.
me  |  09.01.19
6.
קו טיסה לרואנדה
עד לפני כ3 שנים פעל קו ישיר של u/s האמריקאית לפילדלפיה הקו פעל כל השבוע בתפוסה מלאה בשני הכיוונים,במיסגרת איחוד חברת u/s עם חברת אמריקן אירלינס הקו בוטל, לחברת אל על כניראה אין ענין בקו כי חלק גדול מהחפצים להגיע לפילדלפיה טסים בלית ברירה בקו של אל על לניוארק וממשיכים באמצעים אחרים למחוז חפצם . אולי אפשר לעניין חברות אחרות!
יקי  |  09.01.19
לכל התגובות