אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיסני העלתה את מחיר הכניסה לפארקי השעשועים שלה בקליפורניה ביותר מ-10%

דיסני העלתה את מחיר הכניסה לפארקי השעשועים שלה בקליפורניה ביותר מ-10%

המחיר של כרטיס כניסה בתקופת השיא – קיץ, סופי שבוע וחגים – עלה ל-149 דולר. מחיר הכרטיס הזול ביותר עלה ב-7.2% ל-104 דולר ביום. במקביל, מחיר החנייה עלה ב-25% ל-25 דולר ביום

07.01.2019, 12:52 | שירות כלכליסט
חברת דיסני העלתה את מחיר הכניסה לפארקי השעשועים שלה בקליפורניה ביותר מ-10%. המהלך קורה לקראת פתיחת פארק "מלחמת הכוכבים" החדש.

המחיר של כרטיס כניסה ליום בתקופת השיא – קיץ, סופי שבוע וחגים – עלה ב-10.4% ל-149 דולר מ-135 דולר. במקביל, מחיר הכרטיס הזול ביותר עלה ב-7.2% ל-104 דולר ביום. המחירים תקפים לדיסנילנד המקורי באנהיים ולפארק קליפורניה אדוונצ'ורס.

בשנים האחרונות דיסני השקיעה מיליארדי דולר בחטיבת הנופש ופארקי השעשועים שלה, שעזרו להפוך עולמות מוכרים מהסרטים של פיקסר, מארוול ולוקאס פילם למתקנים שמושכים מבקרים. בשנה שעברה מספר המבקרים בפארקי השעשועים של דיסני ברחבי העולם עלה ב-4%.

דיסנילנד. מחיר הכניסה מתייקר דיסנילנד. מחיר הכניסה מתייקר דיסנילנד. מחיר הכניסה מתייקר

"אנחנו ממשיכים לספק לאורחים שלנו מגוון של כרטיסים שונים שיענו על הצרכים שלהם, שעוזרים לנו לפזר את המבקרים בצורה טובה יותר, לנהל את הביקוש ולספק חוויה נהדרת", נמסר מדיסני.

הקיץ ייפתחו מתקנים המבוססים על סדרת הסרטים מלחמת הכוכבים בדיסנילנד ובאולפני הוליווד של דיסני בפלורידה. המתקנים יכללו נסיעה בחללית מילניום פלקון, סימולציות של לוחמה אינטרגלקטית ומפגש עם דמויות.

מלבד כרטיסים יומיים בדיסני מאפשרים גם לרכוש כרטיסים שנתיים. הזול ביותר התקף למספר הקטן ביותר של ימים זמינים עולה 399 דולר, בעוד שהיקר ביותר שמאפשר את הגישה הרחבה ביותר עומד על 1,949 דולר. במקביל, מחיר החנייה עלה ב-25% ל-25 דולר ביום.

בדיסנילנד ביקרו 18.3 מיליון מבקרים ב-2017, שהפכו אותו לפארק השעשועים השני הפופולארי ביותר בעולם אחרי מג'יק קינגדון באורלנדו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות