אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ההשקעה הגדולה נמחקה: זאפ מוכרת את סטייל ריבר בחצי מיליון שקל בלבד

ההשקעה הגדולה נמחקה: זאפ מוכרת את סטייל ריבר בחצי מיליון שקל בלבד

שנתיים וחצי לאחר שרכשה את האתר ב-8 מיליון שקל מוכרת אותו זאפ ל-MSG של גדעון מולייב - זכיינית מותגי אדידס, ריבוק וקונברס המפעילה את אתר האופנה והספורט One Project

08.01.2019, 15:43 | אורנה יפת

קבוצת זאפ מחקה קרוב ל-8 מיליון שקל מרכישת אתר האופנה סטייל ריבר. ל"כלכליסט" נודע כי קבוצת MGS בבעלות גדעון מוליוב, רכשה את סטייל ריבר תמורת סכום של חצי מיליון שקל בלבד מידי קבוצת זאפ.

קראו עוד בכלכליסט

זאפ רכשה את האתר בשנת 2016 בתמורה ל-8 מיליון שקל ובדו"חות שפורסמו לקראת הנפקת זאפ - אשר לבסוף לא יצאה לפועל - סטייל ריבר הופיעה בספרים בשווי של 7.9 מיליון שקל.

ב- MGS רכשו את פעילות האתר ללא העובדים, במטרה להנות בעיקר מהדאטה של לקוחות האתר. בקבוצת האופנה של מוליוב צופים כי המכירות לשנת 2019 מהאתר יגיעו ל-45 מיליון שקל.

אתר סטייל ריבר עבר לא מעט ידיים מאז הוקם בשנת 2010 על ידי חברת איריו שבהמשך מכרה מחצית מהמניות לזכיינית קשת, אשר רכשה את המניות באמצעות אתר מאקו. באוקטובר 2013 רכשה איריו בחזרה את האחזקות של קשת בסטייל ריבר ובאפריל 2015 רכשה קבוצת משקיעים שכללה את בריאן אנדרסון, משקיע יהודי בריטי, וליאון פאליק, יו"ר קבוצת פאליק האמריקאית, 60% מהמניות מידי חברת איריו, מייסדת האתר, תמורת 4 מיליון שקל. באוגוסט 2016 כבר מכרה אותו קבוצת המשקיעים לקבוצת זאפ.

MGS נכנסה לתחום האונליין לפני כשנתיים והקימה את אתר האופנה והספורט One Project המחזיק את מותגי הקבוצה. כעת מתכננת הקבוצה להרחיב את פעילות האונליין ולפנות ישירות לצרכנים על ידי חיבור בין חנויות הקמעונאות שהיא מפעילה לבין הרכישה דרך אתר האונליין. MGS היא זכיינית מותגי הספורט והאופנה אדידס, ריבוק, סקצ'רס, סטיב מאדן, ריפליי, קונברס, דיאדורה, קאפה, מיזונו, יומברו, ארנה ועוד.

סטייל ריבר סטייל ריבר סטייל ריבר

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות