אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מה הלאה: החידושים החמים מהרשת צילום: Petter Berg

מה הלאה: החידושים החמים מהרשת

חוברות הפעלה לשותים, קבינה למשאיות עתידניות, מלונה לבעלי כלבים או ספר למעצבים

10.01.2019, 09:23 | אחי רז

לשותים: חוברות הפעלה

לא חסרים ספרי קוקטיילים מצוינים, אבל מעטים נראים טוב כמו "The Mini Bar". הספר החדש הוא למעשה אוגדן של שמונה חוברות שמחולקות לפי משקאות הבסיס — וודקה, וויסקי וג'ין כמובן, לצד בחירות פחות סטנדרטיות כגון שמפניה, שרי ואמארו. החוברות זכו לעיצוב שובה עין, והתוצאה הסופית היא מתנה אידאלית לכל שתיין. 13 דולר.

לעתידנים: היתה קבינה?

איך ייראו משאיות העתיד? די ברור שהמשאיות הן הראשונות שייהפכו לאוטונומיות, מה שאומר שלא יהיה עוד צורך בקבינה גדולה לנהג. וולוו הציגה את הקונספט Vera שנשען על העיקרון הזה, והתוצאה היא כלי רכב עתידני, וחשמלי כמובן, שמזכיר מכונית ספורט יותר מאשר משאית מהסוג המוכר כיום.

 , צילום: Petter Berg צילום: Petter Berg  , צילום: Petter Berg

למרכיבים: ראו איזה פלא

הפסל השוודי אריק אברג הוא חובב אוריגמי, ולכן מנסה לקחת את אמנות קיפול הנייר היפנית לעולם העץ. התוצאה נקראת Ghostkube, וצריך לראות אותה בפעולה בווידיאו כדי להבין את הקסם המרהיב שנוצר בזכות חיבור של קוביות עץ חלולות זו לזו. 50 דולר לערכה קטנה בקיקסטארטר.

לבעלי כלבים: מרחב מוגן

כל מי שגידל פעם כלב יודע שפיצוצי זיקוקים או רעשים חריגים יכולים לשגע אותם. החוקרים הנמרצים במעבדות של יצרנית הרכב פורד החליטו שצריך לעשות משהו בעניין, ופיתחו לאחרונה אבטיפוס למלונה שמבודדת מרעשי העולם החיצון, ואפילו נראית כמו שצריך. כרגע זה עדיין רק קונספט.

למעצבים: שפטו לפי הכריכה

ספרים הם עניין ארוך מדי בשבילכם? לא נורא, תמיד אפשר להסתפק בכריכה, בהנחה שהיא עשויה כמו שצריך. מגזין הספרים המקוון "Literary Hub" מכנס בכל שנה את מיטב המעצבים כדי לבחור את הכריכות הטובות ביותר של השנה. לא חייבים להיות תולעי ספרים כדי להיכנס ולשטוף את העיניים ב־75 הכריכות של 2018.

לחובטים: מיתולוגיה בהתהוות

בפרויקט הקודם שלו יצר האמן רוברטו בנאווידז סדרה של פיניאטות בהשראת ציורים של הרונימוס בוש, וזה יצא מגניב בדיוק כמו שזה נשמע. בפרויקט הנוכחי הוא ממשיך את קו הפיניאטות, אבל הפעם הולך על יצורים שונים ומשונים שמצא בכתבי יד מימי הביניים. התוצאה צבעונית ומהממת במיוחד.

למתבלים: מלון אורחים

מי שמזדמן למלון Ace בשכונת שורדיץ' בלונדון לא יכול להישאר אדיש למלחיות והפלפליות המינימליסטיות שעוצבו במיוחד עבור המקום. עכשיו אפשר להשיג גירסה ביתית ומעט קטנה יותר שלהן, שעדיין מתנשאת לגובה של 13 ס"מ. 59 ליש"ט.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות