אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בדרך לאישור FDA: יורוג'ן דיווחה על תוצאות חיוביות לתרופה לסרטן בדרכי השתן צילום: Christopher Galluzzo / Nasdaq OM

בדרך לאישור FDA: יורוג'ן דיווחה על תוצאות חיוביות לתרופה לסרטן בדרכי השתן

לפי הדיווח של החברה, ניתוח התוצאות מראה ש-57% מתוך 71 המטופלים ברחבי העולם, השיגו שיעור תגובה מלא לתרופה; אופנהיימר: "מוצר זה עשוי להגיע פוטנציאלית להכנסות שיא של מעל 500 מיליון דולר"

09.01.2019, 14:00 | אמיר רוזנבאום

חברת יורוג'ן פארמה פרסמה אתמול (ג') על תוצאות חיוביות במסגרת ניסוי שלב 3 לתרופת UGN-101 המיועדת לטיפול לא כירורגי בסרטן בדרכי השתן העליונות. לפי הדיווח של החברה, ניתוח התוצאות מראה ש-57% מתוך 71 המטופלים ברחבי העולם השיגו שיעור תגובה מלא.

קראו עוד בכלכליסט

בבדיקה העיקרית של המחלה, אשר נערכה ארבעה עד שישה שבועות מהשלמת הטיפול ב-UGN-101, הראו כל החולים תגובה מלאה למחלה ובנוסף, נותרו נקיים גם לאחר 6 חודשי מעקב.

ד"ר מארק שונברג, המנהל הרפואי הראשי של יורוג'ן "אנו שמחים לדווח כי נתוני התגובה המלאה והעמידות תואמים את נתוני ניתוח הביניים שהוצג במאי 2018. תוצאות אלו מאשרות פעם נוספת את הפוטנציאל של UGN-101 לחולל שינוי בתפיסה הטיפול הכירורגית ולהועיל למטופלים אשר החלופה היחידה שלהם היא התערבות אנדוסקופית כירורגית חוזרת או אובדן מוחלט של הכליה".

כלכלני בית ההשקעות אופנהיימר התייחסו לתוצאות הניסוי וכתבו כי התוצאות תומכות בערכתנו לאישור FDA ברבעון הרביעי 2019. מוצר זה עשוי להגיע פוטנציאלית להכנסות שיא של מעל 500 מיליון דולר. אנו צופים סבירות גבוהה לאישור מוצר UGN-101".

אריה בלדגרין יו"ר יורוג אריה בלדגרין יו"ר יורוג'ן | צילום: Christopher Galluzzo אריה בלדגרין יו"ר יורוג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות