אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיווח: קרן aMoon של מריוס נכט גייסה עוד 150 מיליון דולר צילום: אוראל כהן

דיווח: קרן aMoon של מריוס נכט גייסה עוד 150 מיליון דולר

במאי האחרון גייסה הקרן 250 מיליון דולר מקרדיט סוויס, שהצטרפו ל-200 מיליון שגייסה ממשקיעים פרטיים; ואולם, לפי מידע שהגיע לידי רויטרס, היקפה הנוכחי כבר עומד על 600 מיליון והיא צפויה להגיע ל-750 מיליון. aMoon משקיעה במיזמי בריאות דיגיטלית, מכשור רפואי וביופארמה

09.01.2019, 17:50 | הגר רבט
קרן אמון (aMoon) של מריוס נכט גייסה כבר 600 מיליון דולר ממשקיעים - כך דיווחה היום (ד') סוכנות רויטרס. הקרן גייסה במאי האחרון 250 מיליון דולר מקרדיט סוויס לקרן שנייה, שהצטרפו ל-200 מיליון דולר ממשקיעים פרטיים. לאחר ההתחייבויות החדשות צפויה הקרן להיסגר על 750 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

קרן אמון הוקמה ב-2016 על ידי מרכיוס נכט, מייסד צ'ק פוינט וד"ר יאיר שינדל, מייסד ומנכ"ל מיזם "ישראל דיגיטלית" במשרד רה"מ. קרן aMoon 2 משקיעה בחברות העוסקות בטכנולוגיות בריאות בשלבי ביניים ושלבים סופיים של פיתוח המוצר, ומטרתה לספק את ההון הדרוש לחברות אלה, המאופיינות לרב בהערכה בחסר.

מריוס נכט, צילום: אוראל כהן מריוס נכט | צילום: אוראל כהן מריוס נכט, צילום: אוראל כהן

ההתמקדות של הקרן היא בשלושה תחומים: בריאות דיגיטלית, מכשור רפואי וביופארמה. הקרן תבצע סבבי השקעות של 10 עד 50 מיליון דולר בכ-15 עד 20 חברות במהלך חמש השנים הקרובות.

קרן שלישית בשם aMoon Velocity תבצע השקעות בחברות בשלבים מוקדמים בלבד ופתוחה רק למשקיעים בקרן השנייה שיש להם יעדי השקעה של 120 מיליון דולר.

לפי מסמך שהגיע לידי רויטרס, נכט השקיע 360 מיליון דולר מכספו הפרטי בשלוש הקרנות.

בין חברות הפורטפוליו שהקרן הראשונה של אמון השקיעה בהן ניתן למנות את Regenera שעוסקת בשיקום רקמות, DayTwo שמספקת המלצות תזונה אישיות ו-CartiHealשמתמחה ברפואה רגנרטיבית ופיתחה שתל לסיוע באיחוי סחוס. כמו כן מושקעת הקרן גם בחברת זברה מדיקל שמפתחת פתרונות לניתוח ממצאים רפואיים ובחברת Ayala שמפתחת תרופות אונקולוגיות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות