אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלגו טריידינג - תופעה מסוכנת או בשורה של ממש

מנועי הכסף

אלגו טריידינג - תופעה מסוכנת או בשורה של ממש

אז איך בדיוק עובדות מכונות המסחר האוטומטיות, מה חלקן במסחר, מי מרווויח מהן והאם כל אחד בבית יכול להפוך לסוחר מצליח ומרוויח

10.01.2019, 16:50 | שי סלינס

"אף פעם אל תסמוך על מחשב אם אתה לא יכול לזרוק אותו מהחלון", את המשפט הזה אמר לפני הרבה שנים סטיב ווזניאק שותפו הוותיק של סטיב ג'ובס, מייסד אפל.

כנראה שהיום זה כבר מאוחר מידי לזרוק את המחשבים שלנו מהחלון, בעיקר משום שהם נמצאים בכל מקום ואנחנו, מה לעשות, תלויים בהם לחלוטין. החל מתקשורת בסיסית ועד לפיתוחים רפואיים מצילי חיים.

גם בשוק ההון הצעקות ברצפת המסחר בניו יורק כבר מזמן שייכות להיסטוריה והמסחר הפך למקוון. אבל גם המסחר המקוון עבר שינוי דרמטי. הברוקר שיושב מול מסך ושולח פקודות קניה ומכירה נדחק לדפי ההיסטוריה לטובת מכונות מסחר משוכללות אוטומטיות.

על הדברים האלו ועל תפקידם של מכונות המסחר האוטומטיות (אלגוטריידינג) בשוק ההון דיברנו בפרק ה-40 של מנועי הכסף עם אורי גרינפלד ועם מנחם ריינדשמידט, עד לאחרונה ראש תחום אלגוטריידינג במכון הטכנולוגי חולון וכיום מנכ"ל חברת אלגונס וראש תוכנית האלגוטריידינג ומסחר בנגזרים במכללת מגמות.

אלגו טריידינג - תופעה מסוכנת או בשורה של ממש
 
להאזנה לפודקאסט
לחץ כאןאלגו טריידינג - תופעה מסוכנת או בשורה של ממש

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
נכלולי
מי שהרווח שלו זה מלימוד התחום לא מבין מה זה אלגו . כי מי שיש לו אחד עובד עושה כסף ולא מלמד . בהצלחה לתורמים . יש לי סיפור אחד מהיושבים בבורד של המכון הוא דירקטור בחברת אלגו מצליחה ואחיו דוקטור במתמטיקה וכל הזמן מחפש הזדמנויות לעשות עוקף הרצליה . בהצלחה לכולם
אלגואיסט  |  01.12.19
לכל התגובות