אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ממרכזים רפואיים לקנאביס: צביקה בארינבוים משקיע בפנאקסיה צילום: ניצן חרמוני

בלעדי לכלכליסט

ממרכזים רפואיים לקנאביס: צביקה בארינבוים משקיע בפנאקסיה

ל"כלכליסט" נודע שהבעלים של המרכזים הרפואיים נארא השקיע מיליוני שקלים בחברת פנאקסיה, שמייצרת במפעל בלוד מוצרים מבוססי קנאביס רפואי ושמוזגה לתוך השלד הבורסאי הרודיום

12.01.2019, 21:30 | גולן חזני

איש העסקים צביקה בארינבוים, הבעלים של המרכזים הרפואיים נארא, משקיע בתחום הקנאביס. ל"כלכליסט" נודע כי בארינבוים השקיע סכום של מיליוני שקלים בחברת הקנאביס פנאקסיה שמוזגה לתוך השלד הבורסאי הרודיום.

קראו עוד בכלכליסט

הרודיום מיזגה לתוכה את פנאקסיה בנובמבר בעסקה שבה קיבלו בעלי מניות פנאקסיה ישראל בשלב ראשון 75% ממניות החברה הציבורית הרודיום השקעות, ובתמורה מיזגו לתוכה פעילות המפעל של פנאקסיה בלוד, שבו מייצרת החברה מוצרים מבוססי קנאביס רפואי.

צביקה בארינבוים, צילום: עמית שעל צביקה בארינבוים | צילום: עמית שעל צביקה בארינבוים, צילום: עמית שעל

החברה היא מהיחידות שקיבלו אישור להקמת מפעל קנאביס רפואי בארץ. הפעילות המדוברת כוללת ייצור ושיווק תפרחות ושמנים מבוססי קנאביס בישראל ובמדינות אחרות, אליהן יהיה ניתן לייצא חומר גלם לייצור המוצרים מישראל, למעט ארצות הברית וקנדה.

עם השלמת חקיקת הרפורמה ליצוא קנאביס יגדל חלקה של פנאקסיה ל-85% בהרודיום. מייסד פנאקסיה הוא ד"ר דדי סגל ובשבוע שעבר נכנס להשקעה בחברה רן נוסבאום, המנהל שותף בקרן פונטיפקס שהשקיע בפנאקסיה ובמסגרת המיזוג עם הרודיום המיר את ההשקעה ל-2.44% ממניות הרודיום.

בארינבוים (47) החל את דרכו העסקית כשותף בעסקאות נדל"ן עם הפיננסיירים איתן אלדר ורועי גיל. בהמשך הקים את חברת האחזקות סילברבוים ובאמצעותה שלט בחברת שירותי התוכנה spl ובחברת חילן טק שאותה מכר בהמשך, וגם בחברת ההלבשה בגיר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות