אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ספנסר מנסה להאריך הלוואות: אמורה להחזיר היום 120 מיליון דולר צילום: שאטרסטוק

ספנסר מנסה להאריך הלוואות: אמורה להחזיר היום 120 מיליון דולר

חברת הנדל"ן האמריקאית פועלת להארכת שתי הלוואות שמועד הפירעון שלהן חל היום, וכן הלוואה של 53 מליון דולר שמועד הפרעון שלה יחול בשבועות הקרובים; החברה שבשליטת ג'ואל דלאק לא צופה בעיות בהארכת ההלוואות

13.01.2019, 12:01 | יניב רחימי

הצטרפו לעדכונים שוטפים בערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

חברת הנדל"ן האמריקאית ספנסר שבשליטת ג'ואל גלאק פועלת להארכת שתי הלוואות בהיקף של 120 מיליון דולר שמועד פרעונן חל היום, 13 בינואר 2019.

קראו עוד בכלכליסט

הלוואה בהיקף של 80 מיליון דולר נלקחה מבנק לאומי ארה"ב למימון רכישת הקרקע בפולטון 625. הלוואה נוספת, בהיקף של 40 מיליון דולר, נלקחה לצורך מימון עסקת פולטון 635.

כאמור, מועד פרעונן של שתי ההלוואות חל היום. ספנסר דיווחה שחברות הנכס והמלווים פועלים להארכת ההלוואות לתקופה של 12 חודשים. בספנסר מעריכים כי בשבועות הקרובים יחתמו מסמכי מימון מעודכנים להארכת ההלוואות והחברה לא צופה קושי לבצע את הארכת ההלוואות.

  , צילום: שאטרסטוק צילום: שאטרסטוק   , צילום: שאטרסטוק


    

בנוסף לכך, בספנסר דיווחו שהחברה פועלת להארכת הלוואה נוספת שנלקחה לצורך מימון נכס בשם North Flats, שיתרתה נאמדת ב-53 מיליון דולר ושמועד פרעונה חל ב-30 בינואר 2019. גם במקרה הזה בספנסר לא צופים קושי לביצוע הארכת ההלוואה.

אגרות החוב של ספנסר פתחו את יום המסחר בירידות שערים של יותר מ-5% שממשיכות את הצניחה בערכן מהשבוע שעבר שבו אבדו אגרות החוב של החברה יותר מ-20%. נכון להיום אגרות החוב של ספנסר נסחרות בתשואה שמגיעה ל-24.1% (סדרה א'). בסוף השבוע שעבר דיווחה ספנסר על אישור תוכנית רכישה חוזרת של אג"ח בהיקף של עד 15 מיליון דולר.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות