אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בני דרייפוס מונה למ"מ מנכ"ל משרד הבינוי והשיכון צילום: אריאל שרוסטר

בני דרייפוס מונה למ"מ מנכ"ל משרד הבינוי והשיכון

דרייפוס היה עד כה משנה למנכ"ל וניהל את ביצוע תוכנית מחיר למשתכן. לפני שבועיים פרש המנכ"ל חגי רזניק שמתמודד לכנסת ברשימתה של אורלי לוי-אבקסיס

13.01.2019, 15:22 | נמרוד בוסו

נציבות שירות המדינה אישרה הבוקר (א') את בקשתה של שרת הבינוי והשיכון הטריה, יפעת שאשא ביטון, למנות את בני דרייפוס לתפקיד ממלא מקום מנכ"ל משרד הבינוי והשיכון.

קראו עוד בכלכליסט

בתפקידו הקודם שימש דרייפוס כמשנה למנכ"ל בפועל וכראש אגף בכיר בשיווק וניהל בארבע השנים האחרונות את ביצוע תוכנית 'מחיר למשתכן' במשרד.

לפני כשבועיים פרש מתפקידו מנכ"ל המשרד הקודם חגי רזניק, אשר הודיע כי בכוונתו להתמודד בבחירות לכנסת ברשימת "גשר" של ח"כ אורלי לוי-אבקסיס. זאת במקביל לפרישתו מהתפקיד של שר השיכון הקודם יואב גלנט, אשר מתמודד כעת על מקום ברשימת הליכוד לכנסת הקרובה.

בני דרייפוס ממלא מקום מנכ"ל משרד הבינוי והשיכון, צילום: אריאל שרוסטר בני דרייפוס ממלא מקום מנכ"ל משרד הבינוי והשיכון | צילום: אריאל שרוסטר בני דרייפוס ממלא מקום מנכ"ל משרד הבינוי והשיכון, צילום: אריאל שרוסטר

דרייפוס (46), הוא עורך דין בעל תואר שני במשפטים מהאוניברסיטה העברית. למשרד הבינוי והשיכון הגיע בשנת 2009, כיועץ בכיר לשר לשעבר אריאל אטיאס בנושאי רשות מקרקעי ישראל, והמשיך לשמש גם כיועצו של השר אורי אריאל בשנת 2014.

בשנת 2014 מונה למנהל אגף השיווק, המנהל את מערך שיווק הקרקעות של משרד הבינוי והשיכון, ועוקב אחר התקדמות הבנייה. במקביל ניהל את ביצוע תכנית מחיר למשתכן, ובכלל זאת עסק בתיקוני מכרזים שנכשלו, עדכון מפרטי משרד השיכון ועוד.

השרה שאשא ביטון ברכה את דרייפוס ואמרה: "בני הוא אדם ראוי ובעל הכישורים והניסיון הנדרשים לשמש כמנכ"ל משרד הבינוי והשיכון. אין לי ספק כי הוא יסייע רבות בהתמודדות עם האתגרים שבפניהם עומד המשרד, ובתוך כך המענים הקשורים לדיור הציבורי ולזוגות הצעירים שזכו במחיר למשתכן".

דרייפוס אמר בעקבות המינוי: "אני מודה לשרה על האמון ומצפה לאתגרים המקצועיים העומדים בפני המשרד. אין לי ספק כי נמשיך להצעיד את פעילות המשרד לטובת הזוגות הצעירים בתכנית מחיר למשתכן ובתחומים החברתיים הרבים כגון דיור ציבורי, שיקום שכונות ופריפריה."

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות