אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת הסייבר LogDog סוגרת את שעריה, כל העובדים יפוטרו צילום: Bigstock

חברת הסייבר LogDog סוגרת את שעריה, כל העובדים יפוטרו

חברת האבטחה פיתחה פלטפורמה לניטור והגנה על חשבונות מקוונים שונים, שאיפשרה זיהוי פעולות רשת חשודות. היא הוקמה ב-2013, ועתה תיסגר לאחר שמו"מ למכירתה כשל

14.01.2019, 16:37 | מאיר אורבך

חברת אבטחת המידע לוגדוג (LogDog) סוגרת את שעריה ומפטרת את כל עובדיה, לאחר שמו"מ לרכישתה כשל - כך נודע לכלכליסט. בעת הסגירה, העסיקה כתשעה אנשי צוות, שזומנו לשימוע פיטורים. 

קראו עוד בכלכליסט

לוגדוג פיתחה יישום שמגן על חשבונות פרטיים באינטרנט מפני פריצות ומודיע למשתמש מיידית כשהוא מזהה פעילות האקרים.

המוצר של החברה איפשר אבטחת חשבונות מקוונים. אילוסטרציה, צילום: שאטרסטוק המוצר של החברה איפשר אבטחת חשבונות מקוונים. אילוסטרציה | צילום: שאטרסטוק המוצר של החברה איפשר אבטחת חשבונות מקוונים. אילוסטרציה, צילום: שאטרסטוק

האפליקציה יכלה לנטר מספר חשבונות ומשתמשים, לתעד זמני כניסה ומכשירים, מיקום ועוד, מה שסייע באיתור אנומליות. היא יכלה להגן כך על חשבונות בשירותים כפייסבוק, ג'ימייל, דרופבוקס, אוורנוט ויאהו.

החברה גייסה 3.5 מיליון דולר ב-2015, בסבב שהובילה קבוצת BRM של האחים ברקת. השתתפו בו FirsTime Ventures Maxfield, דה טיים ו-Curious Minds Investments. לוגדוג הוקמה ב-2013 בידי אורי בריזון ושלומי כהן שכיהן כסמנכ"ל פיתוח. השניים הקימו בעבר את קיביו, סטארט-אפ בתחום החומרה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
למספר 2- אני יכול לחשוב על כמה סיבות.
קודם כל, לפחות מהכתבה נשמע שהמיקוד שלהם היה בלקוחות פרטיים. הכסף בתחום נמצא ברוב המקרים בשוק ה-enterprise. חוץ מזה, גוגל לפחות מספקים שירות דומה באופן מובנה במוצרים שלהם (נניח, ישלחו התראה אם מתחברים לחשבון שלך ממכשיר חדש). אני מניח שמוצרים אחרים גם כן מספקים את הפתרון הזה באופן מובנה. ולסיום, אני מניח שהמוצר הזה מבקש לא מעט הרשאות כדי לספק את ההגנה שהחברה מתיימרת לספק. רוב המשתמשים לא יתנו כ"כ מהר הרשאות גבוהות למוצר של חברה קטנה ולא מוכרת.
מישהו  |  15.01.19