אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הופקדו שתי תוכניות לפרויקטי פינוי־בינוי בר”ג

הופקדו שתי תוכניות לפרויקטי פינוי־בינוי בר”ג

במסגרת התוכניות ייבנו במשותף 174 דירות, בשכונת נחלת גנים וברחוב אבא הלל

15.01.2019, 07:12 | דותן לוי

הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה בתל אביב אישרה לאחרונה להפקיד להתנגדויות שתי תוכניות פינוי־בינוי ברמת גן, כך נודע ל"כלכליסט". התוכניות הן לפרויקטים בשכונות הגפן ונחלת גנים המאופיינות בבנייה נמוכה משנות ה־50 וה־60, וממוקמות בחלק הצפון־מערבי של העיר. בשתי התוכניות ייבנו במשותף 174 דירות, במקום 57 המיועדות להריסה.

קראו עוד בכלכליסט

הדמיה לפרויקט פינוי־בינוי באבא הלל. יוקמו 100 דירות הדמיה לפרויקט פינוי־בינוי באבא הלל. יוקמו 100 דירות הדמיה לפרויקט פינוי־בינוי באבא הלל. יוקמו 100 דירות

בנחלת גנים התוכנית היא להקים מבנה בן 17 קומות ו־72 דירות ברחוב המקור 6-4. קומת הקרקע תוקצה לצורכי ציבור, ותכלול גן ילדים. התוכנית חלה על שני מגרשים שעליהם קיימים כיום שני מבנים של 24 דירות המיועדים להריסה. היזמית היא חברת "אביב במקור" של דורון אביב ודפנה הראל והאדריכלית היא ענת איילון.

בשכונת הגפן קובעת התוכנית הקמת מגדל מגורים של 24 קומות בין הרחובות אבא הלל והדקלים, ובו 100 דירות וחזית מסחרית לרחוב אבא הלל, בשטח שבו קיימים כיום מבני מגורים של 3-2 קומות, בהם 33 יחידות דיור. בתוכנית נקבע כי תקן החנייה המקסימלי יהיה אחד לדירה לאור רמת הגישה הגבוהה של רחוב אבא הלל לתחבורה ציבורית. יזמית התוכנית היא חברת ר.נ.ב בניין והשקעות והיא נערכה על ידי האדריכלית אורית מילבואר־אייל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות