אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פולקסווגן הודיעה: הרכב החשמלי ייוצר בארה"ב

פולקסווגן הודיעה: הרכב החשמלי ייוצר בארה"ב

החברה נאלצה להתחייב בפני הממשל האמריקאי על השקעות ניכרות בארה"ב לאחר פרשת 'דיזלגייט'. פולקסווגן חשפה גם את הדור החדש של הפאסאט

14.01.2019, 19:29 | תומר הדר

אחרי שערוריית דיזלגייט וההד הציבורי שנוצר בעקבותיה בארה"ב, פולקסווגן מודיעה רשמית כי הרכב החשמלי שלה ייוצר עבור שוק הרכב האמריקאי במפעל פולקסווגן בטנסי.

קראו עוד בכלכליסט

הרכב החשמלי של פולקסווגן הרכב החשמלי של פולקסווגן הרכב החשמלי של פולקסווגן

לפי פולקסווגן, שנאלצה להתחייב בפני הממשל האמריקאי על השקעות ניכרות בארה"ב לאחר פרשת הדיזל, היצרנית תשקיע 800 מיליון דולר במפעליה בצ'טנוגה טנסי, כדי לייצר 1,000 משרות חדשות במפעל ובקרב ספקיה. לצד מפעל פולקסווגן בצ'טנוגה תקים החברה מפעלים נוספים בגרמניה השנה. מפעל חשמלי ראשון יוקם בסין בשנת 2020 - ואילו מפעלים נוספים לרכב חשמלי יוקמו בגרמניה בשנת 2022. בנוסף מודיעה פולקסווגן כי תחל מכירה מסודרת של רכבים חשמליים בשנת 2020 - והרכב הראשון יהיה רכב כביש שטח.

פולקסווגן פאסאט החדשה פולקסווגן פאסאט החדשה פולקסווגן פאסאט החדשה

לצד ההכרזה על הרכב החשמלי, פולקסווגן חושפת רשמית את הדור החדש של הפאסאט, מהלך חריג בהתחשב בעובדה שיצרני רכב רבים, כגון פורד, מעדיפים לצמצם למינימום את ייצור ותכנון דגמי המנהלים המסורתיים בעלי ארבע הדלתות לטובת רכבי כביש שטח. הפאסאט החדשה מצוידת בגרסת ההשקה במנוע בנפח 2.0 ליטרים המפיק 174 כוחות סוס. רשימת אביזרי הבטיחות מקיפה וכוללת בקרת שיוט אקטיבית, בלימה אקטיבית ובקרת סטיה אקטיבית מנתיב, כלומר מערכות המסוגלות להשתלט על ההגה והבלמים בשעת סכנה. 
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות