אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סימנס מצטרפת להשקעה של 25 מיליון דולר ב-Bringg

סימנס מצטרפת להשקעה של 25 מיליון דולר ב-Bringg

מדובר בסבב C לחברה, שפיתחה פלטפורמת ניהול מערכי לוגיסטיקה ומשלוחים מורכבים, שמאפשרת לייעל אותם ולשפר את חוויית הלקוחות. בסבב השתתפו גם משקיעי Bringg הקודמים, ביניהם קרן אלף, קוקה קולה, איתוראן ועוד

15.01.2019, 15:01 | הגר רבט
חברת Bringg, שמפתחת טכנולוגיה לניהול מערכי לוגיסטיקה ומשלוחים, הודיעה היום (ג׳) על השלמת סבב C של 25 מיליון דולר. חברת ההשקעות של תאגיד סימנס, הצטרפה למשקיעים הקודמים בחברה, ביניהם קרן אלף, OG Ventures של אייל עופר, קוקה קולה, איתוראן, קרן פרג ונצ'רס ו-Cambridge Capital בסבב שמביא את היקף ההשקעות בה לכ-53 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

Bringg הוקמה ב-2013 על ידי רענן כהן (שאינו ממלא היום תפקיד פעיל בחברה) וליאון שיאון (סמנכ"ל טכנולוגיות) והיא מעסיקה היום כ-130 עובדים, רובם הגדול בישראל אבל גם בשיקגו, לונדון, אוסטין טקסט וסאו פאולו. היא פיתחה פלטפורמה טכנולוגית שמאפשרת לארגונים גדולים לנהל מערכי לוגיסטיקה ומשלוחים מורכבים ומסייעת להם להתחרות בענקיות טכנולוגיה כמו אמזון ואובר.

גיא בלוך, מנכ"ל החברה גיא בלוך, מנכ"ל החברה גיא בלוך, מנכ"ל החברה

לחברה לקוחות במגוון תחומים: קמעונאות, מסעדנות לוגיסטיקה ועוד. הפלטפורמה של Bringg פועלת כשירות תוכנה בענן המתממשק למערכות הארגון השונות כדי לספק ממשק יחיד ששולט בכל שלבי השילוח. בספטמבר האחרון הודיעה וולמארט על שיתוף פעולה ראשון עם Bringg, במסגרתו תעשה שימוש ראשון בטכנולוגיה בשתי ערים גדולות בארה״ב - נאשוויל וניו אורלינס.

"אנחנו רואים ביקושים הולכים וגדלים למוצר שלנו, מלקוחות שמבינים שכדי לספק חווית לקוח אופטימלית בתחום המשלוחים הם צריכים מערכת שתיתן להם שקיפות ושליטה בכל שלבי שרשרת הלוגיסטיקה" מסר גיא בלוך, מנכ"ל החברה. "ההשקעה החדשה תאפשר לנו לסייע לקמעונאים גדולים, רשתות סופרמרקטים, חברות מוצרי צריכה, רשתות מסעדות וחברות לוגיסטיות אחרות להפעיל מערך משלוחים בסטנדרט הגבוה ביותר ולספק ללקוחות את מה שהם מצפים מהמשלוחים שלהם. אנחנו במרוץ לספק לארגונים את הפתרונות הטכנולוגיים והמודלים העסקיים האופטימליים שדרושים לצוותי הניהול והלוגיסטיקה כדי להפעיל מערך משלוחים מצליח - שיעזור להם לא רק לשרוד, אלא אף לשגשג בהתחשב בתנאים המאתגרים שקיימים בשוק".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות