אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיווח: ה-OnePlus 7 יהיה סלולרי בתצורת סליידר צילום: VenyaGeskin1

דיווח: ה-OnePlus 7 יהיה סלולרי בתצורת סליידר

תמונות שדלפו לרשת מראות שינוי עיצובי משמעותי ביותר: גוף שכל חזיתו מסך, ומצלמת הסלפי נשלפת כסליידר; BKK, בעלת וואן פלוס, כבר השתמשה בתצורה הזו במכשירים שהשיקה בסין תחת מותגי Vivo ו-Oppo

15.01.2019, 17:14 | רפאל קאהאן

מכשיר ה-OnePlus 6T הושק רק לפני מספר חודשים, וכבר צץ ומופיע מידע על יורשו, ה-OnePlus 7. מדליפי מובייל בסין הפיצו תמונה של מכשיר בתצורת סליידר, כזה בו כל חזיתו מסך ואילו מצלמת הסלפי נשלפת מעליו.

קראו עוד בכלכליסט

לתצורה זו שני חסרונות: היא מקשה על איטום המכשיר למים ואבק ומייצרת נקודת תורפה מכנית. ואולם, היא מאפשרת הצגה של מסך ללא מגרעות וחורים למצלמה.

וואן פלוס, מהדורת סליידר, צילום: VenyaGeskin1 וואן פלוס, מהדורת סליידר | צילום: VenyaGeskin1 וואן פלוס, מהדורת סליידר, צילום: VenyaGeskin1

עדיין לא ידוע אם זו התצורה שנבחרה לטלפון, אך לא תהיה זו הפתעה אם כן: קבוצת BBK, הבעלים של המותג, מחזיקה גם בחברות Oppo ו-Vivo, שהשיקו השנה מכשירים בתצורה כזו בדיוק. יתרה מכך, בשנתיים-שלוש האחרונות ניכר שוואן פלוס משתמשת בעיצובי מכשירי Oppo מסדרה R - מה שחוסך לה עלויות וזמני פיתוח.

הסליידר של Oppo הסליידר של Oppo הסליידר של Oppo

מותגי קבוצת BBK חולקים גם רכיבים בין המכשירים השונים: למשל, המצלמה האחורית של הוואן פלוס 6T מופיעה בכמה ממכשירי האחיות החורגות של החברה. הבידול של המותגים במודל העסקי של BBK מתבצע בהתאם לשווקי היעד ולא בטכנולוגיה של המוצרים. למשל, אופו מיועדת לשוק הסיני, Vivo לשוק הרוסי, המזרח אירופי והדרום אמריקאי, Realme מיועד לשוק ההודי ו-וואן פלוס לשווקים מערביים באופן כללי.

לצד תצורת הסליידר, הופיעה תמונת עיצוב פוטנציאלי אחר, עם מגרעת מסך קטנה, שדומה לשל ה-6T. בנוסף, יש לו מסך שגולש לשוליים בדומה למכשירי סמסונג ו-וואווי האחרונים. מצלמת סלפי לא הופיעה בתמונה, כך שיתכן שתבחר וואן פלוס לתת לו מצלמה נשלפת - עוד תצורה שהושקה כבר בסין, וכוללת מגבלות מכניות משלה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות